Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Jízdenka do Bradavic na 28. ledna

Redakce

Redakce

16. 1. 2010

pragocon-perexStudenti Školy čar a kouzel v Bradavicích zvou všechny mudly na dny otevřených dveří. Brána hradu se otevře o posledním lednovém víkendu pro všechny příznivce fantasy, brýlaté továrny na peníze a všech dalších prapodivností. Co nabízí HP linie Pragoconu?
pragocon-perex

Především dva projekty – HOCZ.org a Život v Bradavicích. První z nich chystá oslavit své páté fungování na Pragoconu, kde nebude chybět LARP, ani tradiční kouzelnický CS. Pro ty, kdo neznají? HOCZ.orga je hra na základě RPG pravidel, situovaná do světa brýlatého čaroděje. Hru řídí vypravěč a sami hráči. Momentálně platí za největší textovou RPG na českém i slovenském internetu. Svět HP v podání HOCZ je daleko za představivostí samotné spisovatelky i vás. Projekt má i řadu dalších aktivit, například četné srazy, dětské tábory, larpy a spolupráci na HP programech největších českých conů – FF, FFS a právě Pragoconu.

To Život v Bradavicích je naprostou novinkou. „Jste velkým fanouškem Harryho Pottera? Chcete chodit do té nejlepší školy učit se kouzelnického umění, ale již jste znuděni neustálým hledáním stále těch samých, a po čase nudných, textových škol? Obětujete svůj volný čas pro prožití svého druhého virtuálního kouzelnického života plného dobrodružství a zážitků? HP Shard je novým připravovaným českým free shardem jedné z nejhranější online RPG hry – Ultimy Online,“ prohlašují organizátoři o linii, která se na Pragoconu objeví ze soboty na neděli.

Na rozdíl od ostatních škol by mělo být zajištěno plné grafické zpracování hry, díky nimž by se herní možnosti měly stávat neomezenými. Namísto pouhého učení přijde i na aplikaci kouzel na spolužácích, nebo nebezpečí ze Zapovězeného lesa. Navrch přibudou všechny známé lokace. Prasinky, Příčná ulice, Malý Visánek…

Informace nejen o HP liniích, ale i o Pragoconu jako takovém najdete na již notoricky známé adrese pragocon.eu .

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jízdenka do Bradavic na 28. ledna