Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Již tento víkend můžete cestovat Kolem světa. Cestovatelský festival v Praze vám to umožní

Hana Chytrá

Hana Chytrá

26. 11. 2010

V Praze proběhne již 15. cestovatelský festival KOLEM SVĚTA, který začne v sobotu 27. listopadu a potrvá až do neděle 28. listopadu. Místem konání je kulturní dům Ládví a přilehlé multikino. Festival probíhá pod záštitou primátora hlavního města Prahy Pavla Béma a spisovatele Miloslava Stingla.

FOTO: Plakát k akci

Plakát k akci, Zdroj: kolemsveta.cz

Festival KOLEM SVĚTA vytváří jedinečnou příležitost k osobnímu setkání se zkušenými a světem protřelými cestovateli. V rámci nabitého a pestrého programu se mohou návštěvníci seznámit s komentovanými projekcemi českých cestovatelů a fotografů s tématy z celého světa. Jejich příspěvky budou doprovázeny fotografiemi, diapozitivy, videoukázkami a emotivní hudbou.

V programu festivalu vystoupí také se svou multimediální show Kanada a Aljaška zahraniční host Hans Thurner z Rakouska. Překvapením bude jistě stereoprojekce od Matěje Boháče – Turecko ve 3D, která přináší nový pohled na cestovatelské reportáže.

Místo konání:

Kulturní dům Ládví a multikino Ládví v Praze se nachází na konečné metra C na stanice Ládví. Objekty jsou vzdáleny asi 5 minut chůze od stanice metra.

Vstupné:

Prodej vstupenek bude zajištěn na místě.

Sobota celý den 220 korun.

Neděle celý den 220 korun.

Dopolední (9.30 – 11.45), první odpolední (12.00 – 14.15), druhé odpolední (14.30 – 16.45) a nebo večerní blok (17.30 – 20.00) stojí 120 korun.

Zvýhodněné vstupné na oba dva dny 300 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Již tento víkend můžete cestovat Kolem světa. Cestovatelský festival v Praze vám to umožní