Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Již příští týden začne Česko a Slovensko hledat talent

Petra Duhajská

Petra Duhajská

2. 6. 2010

Talent show Česko Slovensko má talent se sice bude vysílat až od září, první casting se ale odehraje v plzeňském hotelu Central už 6. června. Další se na různých místech České i Slovenské republiky budou konat během června. Boj o přízeň poroty bude nelítostný.

Logo soutěže, Zdroj: pořadatel

Předvést se může každý. Účast v soutěži není omezena věkem ani typem talentu. Během maximálně dvouminutového vystoupení mohou odvážlivci na castingu předvést zpěv, tanec, kouzla, akrobacii, recitování… Jednoduše téměř cokoli. Rozhoduje pouze kvalita jejich talentu a to, zda si jím dokážou získat porotu.

Rozhodně je oč bojovat. Vítěze čeká 100 tisíc euro, účast ve světovém finále a možnost získat angažmá v Las Vegas. Nejdřív ale musí přejít od prvního úspěchu přes televizní semifinále až k finále, jež rozsoudí hlas lidu. Na rozhodování se v průběhu soutěže bude podílet tříčlenná porota a diváci.

V porotě usedne zpěvačka Lucie Bílá, moderátor a herec Jan Kraus a slovenský hudební producent a manažer Jaroslav Slávik. Každý má samozřejmě svou vlastní roli. Nedělními večery budou diváky soutěže od září provádět dva moderátoři.

Soutěž Got Talent byla poprvé uvedena ve Velké Británii na jaře 2007. Od té doby už byla vysílána v několika desítkách zemí. Finále Britain’s Got Talent sledovalo v květnu 2009 více než 18 milionů diváků. Show získala na Broadcast Awards 2010 cenu pro nejlepší zábavný pořad.

Rozpis castingů a další informace naleznou zájemci na oficiálních stránkách soutěže. Jak už dokázala Susan Boyle, úspěchu může dosáhnout i ten, od koho by to na začátku nikdo nečekal.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Již příští týden začne Česko a Slovensko hledat talent