Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Jimmy z Kelly family zakončí 9 let hraní na ulici. S turné The Streetkid vystoupí v Praze

Redakce

Redakce

27. 1. 2016

Jimmy Kelly, který se před několika lety vrátil ke starým kořenům rodiny Kellyových hraním na ulicích, se na jaře roku 2016 chystá na turné pod názvem „The Streetkid“ (Dítě ulice). Jimmy vystoupí s tříčlennou kapelou a bude nejen zpívat, ale také vyprávět zajímavé historky, které za posledních 9 let pouličního muzicírování zažil.

Jimmy Kelly family 2

Jimmy Kelly

Jediný český koncert Jimmyho se uskuteční 6.2.2016 od 20:00 hodin v Praze v sále Na Marjánce.  JK:“Lidé se mě ptají, jaké to je hrát znovu na ulicích a pěších zónách po tom obrovském úspěchu s Kelly Family. Během několika let jsem posbíral nespočet hezkých a také naopak nehezkých zkušeností a myslím, že bych se o ně měl s mým publikem podělit. Zavedu vás tak do ulic a přiblížím vám pouliční život hudebníka, ukážu nějaké fotky a především zazpívám spoustu písní.“

Jimmy Kelly se věnuje hlavně hudebním stylům country a bluegrass a hraje staré irské, španělské, americké a německé evergreeny a lidové písně, ale také své nové dechberoucí skladby a písně ze starých časů Kelly Family.

Při posledním českém koncertu v Městském divadle ve Slaném předvedl tak skvělou a energickou show, že diváci nevydrželi ani chvíli sedět a protančili tak celý koncert. Všichni byli naprosto nadšení.  O Jimmym se někteří vyjadřují jako o největším rebelovi z kapely Kelly Family. Je to opravdu bezprostřední a velice temperamentní člověk. Co na srdci, to na jazyku.

The Streetkid 2016 Jimmy Kelly family

Turné The Streetkid Jimmiho Kelly

Současně s novým turné vychází Jimmyho autorská kniha pod stejnojmenným názvem „The Streetkid“, ve které nebude taktéž o zajímavé historky nouze.

Vstupenky na pražský koncert zakoupíte v síti Eventim nebo na emailu ticketbooking@seznam.cz za cenu 650,- Kč.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jimmy z Kelly family zakončí 9 let hraní na ulici. S turné The Streetkid vystoupí v Praze