×
TOPZINE.cz

Jessie Ware slibuje koncert. Praha se může těsit na mix soulu a popu

FOTO: Jessie Ware
Jessie Ware: Zdroj: pořadatel koncertu

Jeden z největších loňských objevů soul-popové scény – britská zpěvačka Jessie Ware, zavítá se svým světovým turné i do Prahy. Její zcela první koncert v České republice se koná v Paláci Akropolis 21. března.

Jessie Ware: Zdroj: pořadatel koncertu

Loni v srpnu vyšlo Ware debutové album s názvem Devotion. Deska se dlouho držela na předních příčkách prodejní hitparády, což dokazuje, že Ware zabodovala u fanoušků. Chválou nešetřili ani hudební kritici. Důkazem talentu osmadvacetileté zpěvačky jsou i dvě nedávné nominace na prestižní ceny BRIT AWARD.

„Je to naprosto úžasné, nemůžu tomu vůbec věřit! Mám dojem, že všichni hudební bohové a bůžci jsou tenhle rok na mojí straně,” neskrývala radost z nominací Ware. A aby toho nebylo málo, zpěvačka si před časem od deníku The Independent vysloužila titul královna Britů.

Jessie Ware mnozí z znají hlavně díky úspěšným songům Wildest Moments, If You’re Never Gonna Move, Sweet Talk či Running, které pocházejí z jejího debutového alba. Ware se v něm nebojí soul smísit s popem, RnB nebo i elektrem.

Nejnovější počin ostrovní zpěvačky pochází z dílny Red Bull Studios. Ware na svůj Facebook napsala: „Zrovna jsme natočili novou skladbu s Bashmore & Velour, na kterou už se můžete brzy těšit!”

Jestli si Ware skutečně zaslouží tolik chvály, bude možno posoudit 21. března v pražském Paláci Akropolis. Vstupenky jsou v předprodeji online za 490 korun.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..