Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Jessica Alba si zahraje matku čtvrtých Spy Kids. Že je mladá? Nevadí!

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

25. 8. 2010

Fanoušci režiséra Roberta Rodrigueze často považují Spy Kids za nevysvětlitelnou a tu špatnou část jeho tvorby. Jako by veškerou kritiku ignoroval, natáčí už čtvrtý díl téhle slátaniny. A rozhodl se obsadit krásnou Jessicu Albu.

Ani o ní se filmoví experti nevyjadřují zrovna kladně. Prý postrádá jakýkoli herecký um a je dobrá leda tak k nalákání diváků do kin na své ladné křivky. Ve Spy Kids si zahraje matku a vysloužilou agentku v jednom, která je povolána zpět do služby.

I když jí je pouhých 29 let, ztvární matku miminka a dvou teenagerů. Kdo ví, jak si to Rodriguez představuje (bude spíš vypadat jako jejich starší a zkušenější ségra, ale ok). Jelikož protagonisté zažité dvojice špiónských děcek Alexa Vega a Daryl Sabara už znatelně odrostli, musí je někdo nahradit. To by měly být právě filmové děti Jessicy Alby.

Záporákem bude jakýsi Time Keeper, který umí zastavovat čas. Kromě Vegy a Sabary, kteří zde budou pravděpodobně řešit svoji dospělost, se dá čekat, že uvidíme opět Antonia Banderase jako jejich otce – tentokrát ale budou všichni  ve vedlejších rolích.

Film s oficiálním názvem Spy Kids 4: Armageddon se začne natáčet příští měsíc a bude ve 3D. Rozpočet dělá něco pod 30 milionů dolarů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jessica Alba si zahraje matku čtvrtých Spy Kids. Že je mladá? Nevadí!