Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Jennifer Lopez je novou porotkyní American Idol

Redakce

Redakce

26. 4. 2011

FOTO: Jennifer LopezJako porotkyně měla v letošním ročníku americké soutěže X Factor zasednout i zpěvačka Jennifer Lopez. Jedenačtyřicetiletá americká diva nabídku nakonec odmítla a místo toho přijala roli porotkyně v konkurenční soutěži American Idol, která hledá výhradně pěvecké talenty.

FOTO: Jennifer Lopez

Americká zpěvačka Jennifer Lopez, Foto: lovelylopez.com

Otazník nad jejím rozhodnutím, zda bude či nebude součástí připravovaného projektu, visel už dlouho. Jennifer své rozhodnutí zdůvodnila tvrzením, že koncepci Idolu shledává bližší, a také, že tato konkurenční soutěž Simona Fullera funguje déle a má v Americe zvučnější jméno.

Vzhledem k výši jejího honoráře, který se pohybuje okolo dvanácti milionů amerických dolarů, lze jen těžko uvěřit, že nedostatečná prestiž X Factoru byl ten pravý důvod. Se zpěvačkou zasedne v porotě také Randy Jackson a zpěvák Steven Tyler z Aerosmith, který by si údajně měl přijít až na osmnáct milionů dolarů.V současnosti je v očekávání její nová deska I´m Into You, která vychází už v květnu. Měla by zahrnovat i staronovou píseň On The Floor, kterou nazpívala společně s rapperem Pitbullem. Tato předělaná verze songu Lambada sice působí hodně komerčně, ale i přesto je horkým kandidátem na nejhranější hit letošního léta.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jennifer Lopez je novou porotkyní American Idol