Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Jennifer Lopez: Album Love? spoluutvářela i Lady Gaga

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

7. 5. 2011

FOTO: Jennifer LopezZpěvačka Jenifer Lopez přichází s novým albem Love? a netají se tím, že se na něm objeví také skladby, na jejichž vzniku se podílela patrně nejvýraznější osobnost současné popové scény, Lady Gaga. J.Lo je ze spolupráce nadšená.

FOTO: Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, Zdroj: lovelylopez.cz

Jennifer Lopez je pro mnohé zajímavější osobností ve světě tance nebo herectví. Avšak ona sama se cítí jako zpěvačka, a tak se pustila do nové desky. J.Lo se vždy snažila svými písněmi rozhýbat těla a rozvlnit zadečky svých fanoušků a fanynek. A ani toto album si neklade jiný cíl.

Pod album Love? se jako producent podepíše RedOne. A právě RedOne na svých skladbách spolupracuje s Lady Gaga. Ta se podílí jak na produkování, tak i na psaní singlů. RedOne je pro J.Lo velkým umělcem. Umí podle ní vykouzlit zvuk, který je velmi individuální a pro RedOne tak charakteristický. Dokáže z nahrávky udělat něco velkého, důležitého. Při poslechu prvních tracků, které měly být zařazeny na album, Jennifer Lopez okamžitě poznala změnu a posun jednotlivých tónů.

„Ta hudba mi nahání hrůzu. Je to tak v pořádku?“

Zpěvaččina počáteční nejistota byla producentem okamžitě vyvrácena – hudba na ni totiž zapůsobila přesně tak, jak měla. Ona změna byla způsobena uměleckým zásahem Lady Gaga. Pro J.Lo se spolupráce stala velmi vzrušující a je šťastná, že se stala součástí projektu, který RedOne a Lady Gaga společně tvoří.

Love? ale není jen o účasti Lady Gaga. Je mnohem víc – je svědectvím žhavé lásky. J.Lo na něm aktivně pracovala jen několik měsíců, ale výsledné album vznikalo po celý zpěvaččin život, kdy se setkávala s nejrůznějšími druhy lásky, se štěstím a s bolestí. Tyto pocity, jež ji celá ta léta naplňovaly, nedávno přenesla také do své hudby. Spojila je s rytmem a stvořila jedinečné taneční album plné lásky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jennifer Lopez: Album Love? spoluutvářela i Lady Gaga