Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Jennifer Aniston má nabitý rok. Co nás vlastně čeká?

Nela Christovová

Nela Christovová

25. 4. 2010

Jennifer Aniston má letos opravdu napilno. Po pár nevýrazných snímcích se opět vrací dobýt hollywoodské stříbrné plátno, a to rovnou v několika hlavních rolích. Už však nechce být jen tou Rachel z Přátel, a tak brzy usedne i do režisérského křesla.

Jennifer Aniston, zdroj: socialitelife.celebuzz.com

Jennifer Aniston Zdroj: socialitelife.celebuzz.com

Režie: Top secret

Jennifer Aniston v současnosti připravuje nový snímek, jehož detaily zůstávají přísně utajené. Novopečená režisérka však potvrzuje, že jsou přípravy v plném proudu: „Právě pracuji na jednom projektu, který budu režírovat. Jakmile máte za sebou dost filmů, uvolníte se a řeknete si: Co teď? Pomalu si začínám uvědomovat, že se chci vydat jiným uměleckým směrem.“

Nový projekt nebude jejím prvním režisérským počinem, herečka se částečně podílela na natáčení krátkého snímku Room 10 z roku 2006 s Robin Wright Penn a Krisem Kristoffersonem v hlavních rolích.

Zpátky ke komediím

Kromě režie se můžeme těšit na pořádnou dávku romantických komedií s Jennifer v hlavní roli. Ještě letos dorazí do kin snímek The Switch, o svobodné čtyřicátnici, která se nechá uměle oplodnit. Žena ovšem netuší, že její blízký přítel vyměnil inkriminovaný vzorek za svůj vlastní.

Jennifer Aniston a Adam Sandler při natáčení Just Go With It, zdroj: socialitelife.celebuzz.com

Jennifer Aniston a Adam Sandler, Zdroj: socialitelife.celebuzz.com

V únoru příštího roku bude uvedena komedie Just Go With It, ve které se hereckým partnerem Jennifer stane komik Adam Sandler a ve snímku se objeví i Nicole Kidman. Sandler si ve snaze vyhnout se závazkům najme Jennifer Aniston a její děti, aby předstíraly jeho rodinu.

Je libo muzikál?

Kromě komedií si Aniston zahraje i v právě připravovaném filmovém muzikálu The Goree Girls. Děj se odehrává ve 40. letech a vypráví o osmi chovankyních texaského vězení Goree. Natáčení, které se mělo odehrávat v lednu, bylo kvůli roli Jennifer v Just Go With It o několik měsíců posunuto.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jennifer Aniston má nabitý rok. Co nás vlastně čeká?