Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Jedině, jedině, jedině Mňága

Redakce

Redakce

25. 2. 2010

MňágaMňága a Žďorp hledala na svém albu štěstí, našla ho. Česká kapela poslala divákům nové CD s názvem Takže dobrý. Opět máme možnost se utopit v tónech této oblíbené skupiny.  Naděje ve vzduchu voní stejně tak, jako se nálada sluní na roztočené desce a v rozpáleném rytmu se tělo pohne, srdce se rozdoutná a každý si to prostě vychutná!

Zdroj: archív Mňága a Žďorp

Mňága a Žďorp, Zdroj: archiv

Dvanáct nových písní, které nám nabídla Mňága a Žďorp ze svého repertoáru, si vychutnáme přibližně v pětačtyřiceti minutách. Klasické podání této skupiny přináší posluchači dobrou náladu a radost. Písně s výbornou tématikou vyplní všechny chmurné chvíle v šedivých dnech.

Píseň DJ Loutna je určitě favoritem alba. Hudební doprovod je absolutní jednička. Jsem DJ Loutna moje srdce doutná, naděje ve vzduchu voní…. V této písni Mňága doslova práskla do koní a předvedla super výkon. Další píseň Zloději života je velmi poetická, slyšíme zde o matce ochránkyni. Maličká velryba, o tom, že někdy se i velryba musí nadechnout a po mořské hladině plout. Na závěr píseň Takže dobrý, kde se text vydařil, obratně ukončila album.

Celkově se tato novinka Mňáze vydařila a pro její obdivovatele je to další výborné album do sbírky. Pro labužníky, kteří si rádi dojdou na koncert, je to příležitost, jak se zúčastnit křtu nového CD. Nebude se tak dít jenom jednou, ale vícekrát. Například v Ostravě, Brně, Plzni, Praze, Liberci, Karlových Varech a v dalších městech. Křest začíná v únoru a pokračuje v podstatě až do dubna. Dopřejte si pohodu a klid s Mňágou a zjistíte, že všechno je dobrý.

Mňága a Žďorp – Takže dobrý

Vydáno: 12. února 2010

Celkový čas: 43:00:50

Skladby: Nejlepší vteřina, Fantazie pro němou lyru, Zloději života, Třetí tajemství, Zrcadlo, Tereza, S kufrem a se ženou, Den, kdy v Brně hrala ABBA, DJ Loutna, Bezdomovská, Maličká Velryba, Takže dobrý

Vydalo: studio Jámor, Praha (Ondřej Ježek)

Hodnocení: 5*****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jedině, jedině, jedině Mňága