×
TOPZINE.cz

Jeans alias džíny jsou nesmrtelné, letos i úzké budou trendy

FOTO: Úzké džínyHurá, máme tu rok 2011 a s ním další módní trendy. Se stoprocentní jistotou lze říci, že jeden trend zůstane i nadále, a jsou jím úzké džíny, o kterých si teď něco málo povíme.

FOTO: Levi's džíny Curve ID
Levi's džíny Curve ID - Bold, Demi, Slight, Zdroj: Levi's

Milé dámy, pokud stejně jako já podnikáte exkurze do obchodů minimálně dvakrát týdně, určitě jste si nemohly nevšimnout, že džíny tvoří v obchodech velkou většinu nabízeného zboží. S jarními kolekcemi 2011 se nám sice navrátí střihy s rozšířenými nohavicemi, jak dole, tak nahoře, ale ze scény nezmizí tolik oblíbené džíny úzké.

Proč by měly mizet, když jsou tolik oblíbené! Vzkříšení stylu z 80. let přineslo na svět tyto nové džíny, které si ženy po celém světě okamžitě zamilovaly, a poté i pánové. Úzké džíny jsou totiž slušivé a pohodlné. Ke všemu vypadají velice neodolatelně v kombinaci s vysokými kozačkami na podpatku, stejně tak jako s kotníčkovými botkami a keckami.

FOTO: Úzké džíny
Rlzné úzké džíny, Zdroj: Ann Christine

Mohou si je ale dovolit všechny z nás?

Já osobně si myslím, že ano. Stačí vše jen pořádně doladit. Proč by dámy, co nemají zrovna ideální postavu, nemohly nosit to, co se jim líbí? Myslím, že není potřeba mít obavy oblékat si úzké džíny. Pokud si říkáte zrovna jako já: no jo, ale mám široké boky…, tak si prostě a jednoduše vezměte např. tuniku či delší tričko a schovejte tak své malé nedostatky. Ozdobte vršek páskem a hned to bude jistě lepší.

K nižší postavě se samozřejmě doporučují boty na vyšším podpatku, abyste opticky postavu prodloužili. Jinak ke slimkám jdou jakékoliv botky, takže zda zvolíte vysoké kozačky, kotníkové botky nebo u některých velice oblíbené válenky, je už dámy čistě na vašem vkusu či momentální náladě. Ale určitě to bude vypadat super.

FOTO: Úzké džíny
Různé źké džíny, Zdroj: New Yorker

Nebojte se vyzkoušet úzké džíny v barevných variacích (černá, šedá, tyrkysová, fialová aj.), jsou totiž hodně efektní. A ti, již milují barvy, je mohou kombinovat i s barevným topem či svrškem. Dobré je ale mixovat barevné odstíny, které k sobě ladí. Pokud si nebudete jistí, černá s šedou jdou ke každé barvě.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..