Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Je to tak trochu vtipný příběh: Půjde o drama nebo komedii?

Redakce

Redakce

14. 9. 2010

K novému filmu Je to tak trochu vtipný příběh (It’s Kind of a Funny Story) byl zveřejněn první trailer. V hlavních rolích uvidíme Keira Gilchrista, Zacha Galifianakise a Emmu Robertsovou. Navzdory anglickému názvu, který naznačuje, že bude sranda, video odhaluje spíše drama.

Co koukáš? Zdroj: community.livejournal.com

Příběh se odehrává ve městě New York. Šestnáctiletý chlapec Graig trpí teenagerovskou depresí. Na několik dní je umístěn do ústavu pro duševně choré. Na místě se dozví, že oddělení pro mládež je uzavřeno, a tak se ocitá v dospělácké části.

Jeden z pacientů, Bobby, se stane  Graigovým přítelem a chráněncem. Graig také potká stejně starou dívku Noelle. Během pěti dní se z něho stane jiný člověk. Graig pozná přátelství, které funguje i mimo stěny ústavu a také se naučí více o životě, lásce, životním tlaku a nároku na člověka moderní doby.

Tak trochu vtipný příběh je natočen podle knižní předlohy Neda Vizziniho. Emma Robertsová hraje Noelle, a Zach Galifianakis představuje Bobbyho. Ryan Fleck a Anna Boden napsali scénář k tomuto komediálnímu dramatu, které půjde do amerických kin 8. října.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Je to tak trochu vtipný příběh: Půjde o drama nebo komedii?