Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Je tady málo záchodů, říkají návštěvníci Sázavafestu

dav 600*338Abychom zjistili, jak si letošní Sázavafest pod křídly ředitele Pavla Kloupara vede, zastavili jsme několik účastníků této akce. Ptali jsme se, jaké kapely jim určitě nemohou utéci a zda existuje něco, co by na festivalu vylepšili v příštích letech.

Jaroslav, 27

Nejvíc se těším na Mobyho, J.A.R. a Indy & Wich. Jinak na festivalu je špatná organizace, nikdo nic neví, každý vám řekne něco jiného. Hodně věcí nefunguje tak, jak by mělo, například to, že nepouští do areálu včas. A taky je tu špatné a drahé pivo.

Radim, 21

Těším se na Mobyho, to je jasné. Vadí mi to, že je uvnitř areálu příliš mnoho aut, to bych příště nějak redukoval.

Bára, 21

Hlavní kapelou jsou pro mě letos Eggnoise! Hodně mi vadí, že je tady celou noc hluk, člověk se nemůže vyspat.

Vladimíra, 24

Letos u mě vedou Wohnouti, Sto zvířat a samozřejmě Moby. Je tady málo záchodů a ty, které tu jsou, jsou špinavé.

Leoš, 24

Na jaké kapely se těším? Hmm… na ty, které jsou dobré. Nemám nic favoritního, můžu si poslechnout všechny, když budou dobře hrát. Ale jsem spíš na tvrdší muziku. Na Sázavafestu jsem letos potřetí a musím říct, že předchozí dva ročníky byly lepší. Tady se pořád zkouší něco nového, stanové městečko je příliš malé a na špatném prostranství.

Láďa, 21

Určitě se půjdu podívat na Wohnout, Chinaski a Indy & Wich. Na Mobyho určitě nepůjdu. (smích) Vadí mi tady to drahé pivo a vůbec všechny ceny jsou tu přemrštěné. I ceny vstupenek bych si představoval nižší, tak 800 – 900 korun.

Mirek, 18

Těším se na Chinaski a Wohnouty a půjdu se mrknout i na Ewu Farnou. Nevadí mi tu nic, všechno je super.

Radek, 18

Favoritní jsou pro mě Sto zvířat a Indy & Wich. Co mi vadí? Bahno, dělá to špatné prostředí.

Pavla, 18

Skvělí budou určitě Gaiah Mesiah a Orikoule. Vadí mi, že se tady nedá sehnat voda na umytí rukou a jsou špinavé záchody.

Matěj, 18

Těším se taky na Orikouli, potom na Sunshine a suproví byli včera Skyline. Nelíbí se mi rozmístění záchodů, jsou příliš daleko od sebe. Na jednom a na druhém konci, ale uprostřed jich je jen pár.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Je tady málo záchodů, říkají návštěvníci Sázavafestu