Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Je Potrefená husa na Pankráci nejlepší restaurací Prahy 4?

Redakce

Redakce

3. 3. 2011

FOTO: Potrefená husa na PankráciOkolí stanice metra Pankrác se mění před očima. Staré domy nahradilo obrovské obchodní centrum, dlouhá léta rozestavěná budova rozhlasu konečně našla uplatnění a moderní kancelářské budovy rostou jako houby po dešti. Své útočiště zde našla i jedna z Potrefených hus.

FOTO: Potrefená husa na Pankráci

Potrefená husa na Pankráci Foto: Filip Trousil, Topzine.cz

Restaurační síť Potrefená husa, spadající pod společnost Staropramen, se dělí na tři druhy odlišené barvami. Vedle žlutých beerpointů a červených sportbarů nesou prapor Staropramenu zlaté restaurace. Jednou z nich je i ta na Pankráci.

Nejlepší restaurace Prahy 4

Před vstupem do restaurace upoutá vaši pozornost ocenění pro nejlepší restauraci Prahy 4 – příjemné zjištění na začátek. Interiér restaurace působí velmi příjemným dojmem. Moderní vzhled, všudypřítomná čistota, některé stoly barového typu, prostorný bar, to vše předznamenává kvalitní restauraci.

Velký výběr piv

Vzhledem k tomu, že se jedná o restauraci hlásící se ke společnosti Staropramen, je pivu věnován dostatek pozornosti. Vybrat si můžete z klasického světlého, ležáku, černého nebo granátu. Ochutnat můžete i zahraniční Velvet, Stallu Artois, nebo Hoegaardena.

Foto: Zlaté logo Potrefené husy

Zlaté logo Potrefené husy

V jídelním lístku nechybí nic, co byste od podobné restaurace čekali. U některých pokrmů dokonce naleznete značku české kuchyně – czech specials. Skladbu jídelního lístku negativně ovlivňuje přítomnost těstovin. Příliš se mezi typicky české pokrmy nehodí.

Moderní interiér i pokrmy

Pokrmy mají s prostředím restaurace společného jmenovatele – moderní vzhled. Vše je servírováno jednoduše, čistě, avšak velmi pohledně. Tedy způsobem, jakým bychom českou gastronomii chtěli vídat častěji. To samé platí i pro chuť pokrmů.

Potrefená husa na Pankráci není výjimečná svou polohou, unikátním interiérem připomínající doby dávno minulé nebo extrémně nízkými cenami. O své místo na slunci bojuje jednoduše jako restaurace. A to se jí jednoznačně daří.

www.potrefenahusa.cz

www.husy.cz

Na Pankráci 129, Praha 4

Otevírací doba:

Pondělí – pátek 11:00 – 01:00

Sobota – neděle 12:00 – 01:00

Jídlo: 4****, Obsluha4****, Atmosféra4****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Je Potrefená husa na Pankráci nejlepší restaurací Prahy 4?