Menu
TOPZINE.cz
Vzdělání a kariéra

Jazykové testy pod hlavičkou AIESEC startují

Zuzana Černá

Zuzana Černá

17. 9. 2010

Chcete vyjet na zahraniční stáž? Právě dnes uzavřela mezinárodní studentská organizace AIESEC dohodu o jazykovém testování. Zúčastní se ho víc než 150 studentů především z českých vysokých škol ekonomického zaměření. Testy jsou nachystány v pěti jazycích a jejich kombinacích.

Zkušenosti ze studií v zahraničí jsou jedinečné, Zdroj: english.pte.hu

Testování budou zajišťovat jazykové školy Alka Language Specialists a Slůně. Díky AIESEC každoročně absolvuje zahraniční stáž přes sto studentů. AIESEC zprostředkovává šest programů pro studenty, kterým nabízí zajištění legální práce v zahraničí přes svou síť poboček v necelé stovce zemí po celém světě. Testování proběhne ve třech vlnách, a to v období od října 2010 do dubna 2011.

On-line testy a pohovor po Skypu

Jazykové testování probíhá formou on-line testů a ústních pohovorů přes Skype. Obě formy testování jsou přizpůsobeny požadavkům AIESECu a splňují zadaná kritéria: kvalitu, rychlost vyhotovení, přesnost a flexibilitu. „Zkoušet se bude angličtina, němčina, španělština, ruština a francouzština. ˆJsme rádi, že svými schopnostmi a zkušeností přispějeme k získání praxe tolika studentů. Jsem silně přesvědčen, že zahraniční stáže jsou smysluplnou a dveře otevírající zkušeností, která pomůže studentům v jejich budoucím profesním životě,“ říká ředitel Slůněte Petr Pasek.

Hana Jelínková, která je v AIESECu zodpovědná za mezinárodní stáže, k tomu dodává: „Slůně a Alka nám nabídli nejlepší servis, garanci rychlosti, kvality a flexibility a on-line služby, které považujeme v dnešní době za samozřejmost.“

AIESEC je největší mezinárodní studentská organizace. Působí ve více než sto zemích světa, na 1600 univerzitách. AIESEC přistupuje inovativním způsobem k zapojení a rozvoji mladých lidí. Je otevřen pro všechny studenty, kteří chtějí aktivně pracovat na svém osobním rozvoji, jsou flexibilní, komunikativní, rádi pracují v týmu a nemají problém s kulturním porozuměním.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jazykové testy pod hlavičkou AIESEC startují