Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Jay-Z chystá za tři týdny novou desku. Dostanete ji zdarma k mobilu

Redakce

Redakce

29. 6. 2013

Americký raper Jay-Z tento týden oznámil, že nové album je na spadnutí. Má vyjít do tří týdnů a ponese název Magna Carta Holy Grail.

FOTO: Jay-Z

Jay-Z chystá nové album, Zdroj: myspace.com

Jay-Z tuto událost oznámil v reklamě během finále NBA. V tříminutovém spotu se ve studiu radí se slavnými producenty Rickem Rubinem, Pharrellem Williamsem a Timbalandem.

Kromě těchto zvučných jmen se na albu podíleli také zpěváci Justin Timberlake, Drake, Frank Ocean nebo Nas. „Album je o dualitě, jak si vlastně vybrat vlastní životní cestu. Být úspěšný a zažít také pád, nebo zůstat sám?“ řekl raper o nové desce.

S novým mobilem bude album zdarma

Umělec se zřejmě moc nestará o cenu nové studiovky. Album bude volně k poslechu na webových stránkách Samsungu. Navíc kdo si koupí Samsung Galaxy S3, S4 nebo Note 2 a vejde se do prvního milionu zákazníků, může si stáhnout speciální aplikaci i se všemi skladbami zdarma. Aplikace bude v prodeji již od 24. června.

Podle Wall Street Journal bude prodávat Samsung v předprodeji album za 5 dolarů. Magna Carta Holy Grail se tak pravděpodobně stane platinovou deskou ještě před tím, než vyjde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jay-Z chystá za tři týdny novou desku. Dostanete ji zdarma k mobilu