Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Jaromír Nohavica oznámil koncerty v O2 areně. Přijede i filharmonie

Jaromír Nohavica ohlásil, že letos v říjnu poprvé vystoupí v pražské O2 areně. Odehraje dva koncerty, z toho jeden s Janáčkovou filharmonií.

FOTO: Nohavica

Jaromír Nohavica a Robert Kusmierski Zdroj: Best Sport Arena

První vystoupení je naplánováno na 23. října a bude poměrně netradiční, Nohavica si na něj jako hosty pozval ostravskou Janáčkovu filharmonii.

Nejedná se o premiéru, Nohavica s filharmonií spolupracoval již loni, kdy společně hráli v Ostravě. Dirigovat bude Marko Ivanovič, který spolu s Ondřejem Brzobohatým Nohavicovy skladby upravil pro symfonické pojetí.

Druhý večer bude komornější

Druhý koncert proběhne o den později a bude mít klasickou podobu, na niž jsou Nohavicovi příznivci zvyklí. Písničkář si na něm vystačí s kytarou, heligonkou a kolegou Robertem Kuśmierskim, který ho doprovází na klavír a akordeon. Zazní písně z aktuální desky Tak mě tu máš, která Nohavicovi vynesla cenu Anděl za nejprodávanější album roku 2012.

Oba koncerty začínají v 20:00, na prvním budou k dispozici místa k sezení, na druhém i ke stání. Vstupenky se začínají prodávat dnes, ty nejlevnější přijdou na 490 korun.

YouTube Embed: No video/playlist ID has been supplied

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jaromír Nohavica oznámil koncerty v O2 areně. Přijede i filharmonie