Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Jarní Sázavafest se po roce vrací do Abatonu

Martin Peška

Martin Peška

12. 1. 2009

Letošní ročník Jarního Sázavafestu se uskuteční 4. dubna v pražském klubu Abaton. Nosným pilířem budou houpavé a tancechtivé rytmy reggae a ska. Pro Topzine.cz to dnes řekl dramaturg festivalu Pavel Kloupar.

„Vítání jara musí být veselé a pestré, ostatně to už by příznivci Sázavafestů měli vědět,“ sdělila za pořadatele festivalu Ivana Babková. Na jedné stagi se představí například Medvěd 009 nebo slovenští Polemici. Druhá scéna bude patřit především reggae, ska, ale také písničkářům včetně Jiřího Schmitzera.

V loňském roce se jarní obdoba jedné z největších hudebních akcí u nás uskutečnila na jednom pódiu v Křižíkově pavilonu na pražském Výstavišti. Jména jako Sto zvířat, Tata bojs, Peha a Horkýže slíže společně zaplnili velký halový prostor. „A zásadním rozdílem od podobných akcí bylo vystoupení velkého zahraničního hosta – britského dua Mattafix,“ psali pořadatelé 15. dubna na internetových stránkách festivalu www.sazavafest.cz, kde budou postupně doplňovány informace.

Samostatná vstupenka na jarní verzi festivalu je v prodeji v síti Ticketpro za 234 Kč včetně poplatků. Pořadatelé připravili pro fanoušky festivalu speciální nabídku. Při koupi vstupenky na letní Sázavafest za 499Kč do 31. ledna je vstup do Abatonu 4. dubna zdarma. LetníSázavafest se tradičně uskuteční na přelomu července a srpna, letos od 30. července do 2. srpna.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jarní Sázavafest se po roce vrací do Abatonu