Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Jarek Nohavica přidal dva podzimní koncerty. Zahraje v Plzni

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

25. 9. 2013

Dva pražské koncerty Jarka Nohavici naplánované na letošní říjen jsou již dávno vyprodány. Kdo však nestihl koupit lístky do O2 areny, může písničkáře slyšet naživo v Plzni.

FOTO: Nohavica

Jaromír Nohavica a Robert Kusmierski. Zdroj: Best Sport Arena

Plzeňské koncerty se uskuteční měsíc po těch pražských, a to 24. a 25. listopadu, pokaždé v 19 hodin. Oba Nohavica odehraje v prostorách Měšťanské besedy. Předprodej začíná 28. září, lístky však nelze rezervovat předem ani zaplatit kartou. Zájemci si pro ně musí přijít přímo do Besedy anebo do Informačního centra.

Lístky na obě vystoupení v O2 areně byly pryč během několika dní, a to je jejich společná kapacita jednadvacet tisíc míst k sezení. Jedná se o zatím nejprodávanější vstupenky na koncert českého interpreta.

Každý večer jinak

Pražské koncerty se konají 23. a 24. října, oba od 19:00. Na prvním bude Nohavica hrát v doprovodu Janáčkovy filharmonie Ostrava pod vedením Marka Ivanoviče. Představí své známé písničky v symfonickém aranžmá. O den později bude Nohavicu doprovázet polský akordeonista Robert Kuśmierski.

Čerstvý šedesátník Nohavica letos prožívá úspěšný rok. Kromě obrovského zájmu o koncerty ho mohou těšit i prodeje jeho aktuálního alba Tak mě tu máš, kterému se daří v České republice i Polsku, kde je písničkář velice populární. A jeho duet s kapelou Kryštof Křídla z mýdla letos získal cenu Anděl.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jarek Nohavica přidal dva podzimní koncerty. Zahraje v Plzni