×
TOPZINE.cz

Jarek Nohavica přidal dva podzimní koncerty. Zahraje v Plzni

Jaromír Nohavica. Zdroj: Reprofoto youtube.com

Dva pražské koncerty Jarka Nohavici naplánované na letošní říjen jsou již dávno vyprodány. Kdo však nestihl koupit lístky do O2 areny, může písničkáře slyšet naživo v Plzni.

FOTO: Nohavica
Jaromír Nohavica a Robert Kusmierski. Zdroj: Best Sport Arena

Plzeňské koncerty se uskuteční měsíc po těch pražských, a to 24. a 25. listopadu, pokaždé v 19 hodin. Oba Nohavica odehraje v prostorách Měšťanské besedy. Předprodej začíná 28. září, lístky však nelze rezervovat předem ani zaplatit kartou. Zájemci si pro ně musí přijít přímo do Besedy anebo do Informačního centra.

Lístky na obě vystoupení v O2 areně byly pryč během několika dní, a to je jejich společná kapacita jednadvacet tisíc míst k sezení. Jedná se o zatím nejprodávanější vstupenky na koncert českého interpreta.

Každý večer jinak

Pražské koncerty se konají 23. a 24. října, oba od 19:00. Na prvním bude Nohavica hrát v doprovodu Janáčkovy filharmonie Ostrava pod vedením Marka Ivanoviče. Představí své známé písničky v symfonickém aranžmá. O den později bude Nohavicu doprovázet polský akordeonista Robert Kuśmierski.

Čerstvý šedesátník Nohavica letos prožívá úspěšný rok. Kromě obrovského zájmu o koncerty ho mohou těšit i prodeje jeho aktuálního alba Tak mě tu máš, kterému se daří v České republice i Polsku, kde je písničkář velice populární. A jeho duet s kapelou Kryštof Křídla z mýdla letos získal cenu Anděl.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..