Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Jared Leto se svou skupinou 30 Second to Mars zavítá do Prahy

Redakce

Redakce

5. 3. 2010

30 Seconds to Mars, Zdroj: myspace.com/thirtysecondstomars30 Seconds to Mars zavítají podruhé do Prahy, tentokrát však v roli headlinerů. Kapela koncem loňského roku vydala album This Is War, které chce v rámci turné Into the Wild naživo představit i svým evropským fanouškům. Koncert proběhne 18. března od 19 hodin 30 minut v Incheba Areně.

30 Seconds to Mars, Zdroj: myspace.com/thirtysecondstomars

30 Seconds to Mars, Zdroj: myspace.com/thirtysecondstomars

Pražský koncert by se měl nést hlavně v duchu alba This Is War, na které si fanoušci museli počkat 4 roky. Čekání se ale vyplatilo a album bylo kladně přijato jak fanoušky, tak kritiky. Kromě nových písniček, kterým vévodí singl Kings And Queens, by měly zaznít i oblíbené hity z předchozí tvorby. Vstupenky se dají v předprodeji sehnat za 645 korun.

Skupina založená bratry Letovými funguje už od roku 1998. Za tu dobu stihla prostřídat několik členů na postu kytaristy a baskytaristy a vydat tři alba. Velkou popularitu si získali nejen jako skupina, v jejíž čele stojí hollywoodská hvězda, ale také proto, že se chytili proudu rockové muziky, který bývá označován přízviskem emo.

Více o skupině si můžete přečíst zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jared Leto se svou skupinou 30 Second to Mars zavítá do Prahy