Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Jana Kirschner a Tomáš Klus vyjedou na společné koncertní turné

Redakce

Redakce

10. 9. 2010

FOTO: Zpěvačka bude zase koncertovat v Česku a na Slovensku!Vstupenky!Po neúspěšném pokusu prorazit v Londýně se zpěvačka Jana Kirschner vrací zpět na své rodné Slovensko. Na podzim bude se zpěvákem Tomášem Klusem objíždět česká a slovenská města, kde budou koncertovat v rámci svého společného turné.

FOTO: Zpěvačka bude zase koncertovat v Česku a na Slovensku

Jana Kirschner se vrací zpět na česká a slovenská pódia, Zdroj: janakirschner.com

V roce 2005 odjížděla Jana Kirschner do Velké Británie s tím, že zkusí své štěstí právě tam. Natočila anglicky zpívanou desku Shine, kterou ale společnost Universal kvůli ekonomické krizi nevydala. I proto její těžce nabytá sláva, kterou nasbírala při koncertování po místních klubech, pomalu opadávala, a zpěvačce nezbývalo nic jiného, než se vrátit zpět domů na Slovensko.

>>> Koupit vstupenky na jejich koncert do Zlína zde. <<<

V Londýně se seznámila s producentem Eddiem Stevensem, který jí podle jejích slov pomohl najít samu sebe, což se ukázalo na desce Krajina Rovina, které vyšlo na konci května tohoto roku. Album obsahuje písně Krajina Rovina, Ja a Ty či Keby si bol môj. V poslední době jsme však spíše mohli zaslechnout její zbrusu novou píseň Pokoj v duši.

Minulý rok se zpěvačka definitivně vrátila ke koncertování v Česku a na Slovensku a v srpnu toho roku se po dlouhých pěti letech představila českým posluchačům v Lucerna Music Baru. Koncert byl vyprodaný do posledního místečka a fanouškům zpěvačka zazpívala písně jak z anglické desky Shine, tak i ty starší, slovenské. Na tomto koncertu vystoupil jako host i Zpěvák roku 2009 Tomáš Klus.

FOTO: Tomáš Klus, talentovaný mladý zpěvák.

Na podzim tohoto roku se můžeme těšit na společné turné obou umělců, Zdroj: tomasklus.cz

Vystoupení obou umělců sklidilo velký úspěch, a tak možná i proto se na podzim tohoto roku můžeme těšit na společné turné. Turné, respektive jeho česká část, začíná 22. listopadu v Karlových Varech, dále pak Jana Kirschner navštíví České Budějovice, Brno či Prahu a tuto koncertní šňůru zakončí 6. prosince v Olomouci v KD Sidia.

Termíny turné:

22. 11. KARLOVY VARY – TERMÁL
23. 11. PLZEŇ – ŠEŘÍKOVKA
24. 11. ČESKÉ BUDĚJOVICE – METROPOL
25. 11. LIBEREC – LIDOVÉ SADY
26. 11. BRNO – SEMILASSO
29. 11. ZLÍN – KINO – VELKÝ SÁL – Koupit vstupenky zde.
30. 11. HRADEC KRÁLOVÉ – ALDIS
04. 12. PRAHA – LUCERNA
02. 12. OSTRAVA – DŮM KULTURY
06. 12. OLOMOUC – KD SIDIA

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jana Kirschner a Tomáš Klus vyjedou na společné koncertní turné