Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Pořad Uvolněte se, prosím je mrtev, ať žije Show Jana Krause

Redakce

Redakce

5. 9. 2010

Již od letošního podzimu se diváci mohou těšit na pozdní večery s Janem Krausem, který proplul z veřejnoprávního rybníka do komerčních vod televize Prima. Show Jana Krause přichází, těšte se!

Show Jana Krause - ano, tak se nový pořad jmenuje, Zdroj: iprima.cz

V současné době je jméno Jana Krause spojováno zejména s talent show Česko Slovensko má talent, kde se zhostil role porotce. Ovšem zde jeho pole působnosti zdaleka nekončí. Partner Ivany Chýlkové (O život, Gympl) a otec čtyř synů je i hercem (z bohaté filmografie třeba Dívka na koštěti, Což takhle dát si špenát, Tři sezóny v pekle), publicistou, dramatikem a režisérem. Do roku 2009 aktivně předsedal Českému filmovému a televiznímu svazu (FITES).

Co na nás chystá?

Nicméně, jméno Jan Kraus se stalo trvale rentabilní značkou po tom, co Česká televize uvedla talk show Uvolněte se, prosím. Kraus si zde vytříbil svůj nezaměnitelný pohotový a trefný humor. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a Jan Kraus získal divácké ocenění TýTý za nejlepší program roku i televizní cenu Elsa.

FOTO: Show Jana Krause

Show Jana Krause by se měla podobat Uvolněte se, prosím

Od září na Primě se tedy televizní diváci mohou těšit nejen na Krausův originální styl, zajímavé hosty a nebulvární rozhovory, ale i na nový, na tuzemské poměry netradiční, formát, který dlouhodobě slaví úspěch v zahraničí.

Jestli Jan Kraus po ukončení relace Uvolněte se, prosím neztratil něco ze svého šarmu a elegance, si můžou diváci ověřit na Primě každý pátek.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pořad Uvolněte se, prosím je mrtev, ať žije Show Jana Krause