Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Jan Bendig s úžasným hlasem opustil Česko Slovenskou Superstar!

Gabriela Honková

Gabriela Honková

8. 12. 2009

CS_SuperStar09_1_finale_25_10_09_82Úvodní píseň dvanácti finalistů nezklamala, opět navodila dobrou atmosféru.  Česko Slovenskou Superstar opustil ve vyřazování po sedmém finále Jan Bendig. Úžasný hlas a skvělá osobnost, skromný a přitom v jeho věku profesionální bavič a zpěvák vypadl ze soutěže.

CS_SuperStar09_1_finale_25_10_09_80

Jan Bendig, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Dara Rolins měla včera narozeniny. Na sedmé finále se dokonce dívalo přes dva miliony českých a přes milion slovenských diváků. Pro jistotu v programu proběhly rovnou dvě rekapitulace výkonů finalistů. Mezitím diváci mohli ještě posílat hlasy svým favoritům. Každý z nich zazpíval jednu píseň od Michala Davida a jako druhý výstup song z muzikálu. Přístí kolo bude přítomen slovenský zpěvák Richard Müller.

Porota opět důsledně zhodnotila výkony a uvedla po jednom z finalistů, kteří podle nich byli v posledním kole nejslabší. Ondřej Hejma: „Přemýšlel jsem, jestli je něco dobrého na tom, že někdo vypadne. Nakonec řeknu jméno, které jsem nikdy neřekl; Dominika Stará.“ Dara Rolins: „Pro mě je soutěž pěvecká, pro mě postrádá hlas Miro Šmajda.“ Marta Jandová: „Zkrátím to. Dominika Stará.“ Pavol Habera: „Já se budu opakovat a přidám se k Daře. Takže Miro Šmajda.“

Moderátoři si k sobě nechali zavolat první dvojici. Dominiku Starou a Mira Šmajdu. Dva Slováci proti sobě. Do dalšího kola poslal Leoš Mareš Dominiku.  Mira Šmajdu poslali do čekárny. Opět si k sobě zavolali dvojici. Martina Chodúra a Jana Bendiga. Opět dotek moderátora, tentokrát Adély, poslal dalšího soutěžícího do finále. Byl to Martin Chodúr. Jan Bendig byl poslán do čekárny.

Z čekárny už existují pouze dvě  cesty.  Postup a vypadnutí. Jan Bendig nebo Miro Šmajda. Moderátoři se snažili trochu uvolnit atmosféru a chvíli si s finalisty povídali. Nakonec stejně ale muselo dojít k rozhodnutí. Dnešním sedmým finálovým kolem neprošel do dalšího kola a opustíl ji Jan Bendig. Miro Šmajda tak postoupil jako třetí do trojice nejlepších.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jan Bendig s úžasným hlasem opustil Česko Slovenskou Superstar!