Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Jameson Cult Film Club tentokrát připravuje projekci Coppolova Drákuly

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

20. 4. 2011

Téměř dvacet let starý horor z pera jednoho z nejlepších režisérů vůbec, Francise Forda Coppoly. Drákulu s Anthonym Hopkinsem a Keanu Reevesem si nyní budete moci vychutnat v nejvyšší kvalitě v pražském kostele sv. Michala Archanděla.

Drákula a whiskey? No, proč ne..., Zdroj: distributor filmu

Jak je již u Jameson Cult Film Clubu zvykem, jeho projekce mívají atmosféru sladěnou s tématem snímku a promítá se z disku Blu-ray. Na již třetí filmový projekt, promítání Drákuly z roku 1992 v pražském kostele nedaleko Staroměstského náměstí, se můžete těšit už zítra, 21. dubna.

Kromě děsivé projekce vás čeká jako již tradičně welcome drink s irskou whiskey Jameson a různé performance. První akce klubu s promítáním Vetřelce se nanejvýš vydařila, druhý Návrat do budoucnosti byl již slabší. Jak dopadne třetí, tentokrát hororový počin? To můžete zjistit sami, v 19:00 se otevřou dveře temného kostela a v 20:00 začne samotné promítání. Lístky jsou stále ještě v prodeji!

Drákula (Dracula)

Horor / Romantický / Drama / Thriller
USA, 1992, 130 min

Režie: Francis Ford Coppola
Hrají: Gary Oldman, Winona Ryder, Anthony Hopkins, Keanu Reeves, Richard E. Grant, Cary Elwes, Bill Campbell, Sadie Frost, Tom Waits, Monica Bellucci, Daniel Newman

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jameson Cult Film Club tentokrát připravuje projekci Coppolova Drákuly