Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jaký batoh si pořídit k elegantnímu outfitu

Batohy jsou spíš spojeny se sportovními kreacemi a turistickým využitím. Méně často se považují za dodatky k elegantním stylizacím. Kožené kabelky pro ženy a aktovky nebo tašky jsou pro muže mnohem lepší.

Velmi často se musíme vzdát komfortu, který batoh zaručuje, ve prospěch méně pohodlného příslušenství. I tak stojí za to se seznámit s nabídkou takových prodejců, jako je Answear, protože oplývají elegantními modely batohů, které nebudou fungovat o nic hůře než kožené tašky. Co je třeba zvážit při výběru takového doplňku?

Dámské batohy: tlumené barvy jsou základ

Jasně červené nebo růžové a modré barvy mohou přitahovat oko, ale určitě nebudou odpovídat elegantním šatům. Dámské batohy v takových barvách budou ideální pro vycházky do tělocvičny nebo během joggingu. Pokud však vážně berete batoh na slavnostní večeři, ujistěte se, že jeho barva nevyčnívá příliš. Klasické černé, šedé nebo granátové modely budou v této věci nejbezpečnější. Nestačí, že tmavý materiál má univerzální charakter a hodí se doslova všemu, musí ladit i s elegantním oblečením od Answear.

Exkluzivní materiály

Sportovní batohy a modely, které každý den volně používáme, jsou vyrobeny z běžných textilií, náchylných k roztržení a snadno se špiní. Jejich vzhled také neodpovídá slušnému kabátu nebo bundě, což je v rozporu s nimi. Proto by měl být batoh pro elegantní stylizace vyroben z kvalitnějších materiálů, které nejenže mají lepší technické hodnoty, ale také vypadají lépe na první pohled. Moderní, minimalistické batohy jsou vyrobeny mimo jiné z nylonu. Tento materiál je vodotěsný a snadno se udržuje v čistotě. Vyznačuje se také vysokou odolností proti mechanickému poškození. Alternativou může být například polyester, což levnější, ale trvanlivý, elastický materiál s nízkou absorpcí vody. Někteří výrobci sázejí i na kůži.

Pánské batohy: na velikosti záleží

Běžecký batoh by měl být malý, zefektivněný a přiléhavý. Ten určený pro školu je nejprostornější a nejodolnější. A elegantní model? Nejprve se musí přizpůsobit vašim potřebám. Tento doplněk nás provází hlavně při práci nebo při služebních cestách. Co to znamená? Že by se do nich měl snadno vejít laptop. Ujistěte se tedy, že vámi vybrané pánské batohy odpovídají formátu A4. Získáte jistotu, že vám nedojde dostatek místa pro dokumenty, kalendář nebo počítač. Jak vidíte, v takových případech je velikost velmi důležitá.

Elegance vyžaduje pořádek a netoleruje chaos. Stylové batohy jsou proto vybaveny různými typy bočních kapes. Díky nim můžete snadno najít peněženku, telefon nebo klíče. Kapacita a samostatné oddíly jsou vlastnosti, které by měly charakterizovat každý batoh určený pro elegantní kreace.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jaký batoh si pořídit k elegantnímu outfitu