Menu
TOPZINE.cz
Art & Design

Jaké zvolit osvětlení do kanceláře?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

10. 11. 2021

Mnozí lidé, kteří pracují u počítačů v kancelářských místnostech, mívají dříve či později potíže se zrakem. Je to dáno nejen tím, že neustále hledí do monitorů, ale především špatným osvětlením. Kancelářské osvětlení tak hraje důležitou roli nejen z hlediska komfortu při pracovní činnosti, ale má vliv rovněž na zdraví zaměstnanců.

Podhledová svítidla jsou praktická a trvanlivá

Mezi kvalitní kancelářské osvětlení, jež by se do tohoto typu místností mělo co nejvíce používat, patří podhledová svítidla. Jejich výhodou je fakt, že dokážou světlo rovnoměrně rozprostřít po celém interiéru, takže zde nevznikají místa s ostrým jasem, ani prostory, kde je větší temno. Podhledová LED svítidla mají díky použité technologii kromě jiných vlastností dlouhou životnost a řadí se k úsporným variantám osvětlení, tudíž mají na pracovištích také ekonomický význam.

LED varianty světel

Moderní řešení pro kanceláře přinášejí LED panely. Poskytují krom jiných i charakteristické bílé světlo, jež je lidskému zraku mnohem přirozenější nežli běžné žárovky. LED panely se hodí rovněž pro podhledová svítidla. Oproti tradičním zářivkám se u nich nemusíte bát pomalého náběhu a nepříjemného blikání vždy, když je zapnete. Kromě toho vás při práci nebudou rušit, neboť jsou prakticky nehlučné.

Prodejce moderních kancelářských svítidel

Hledáte-li dobrý příklad toho, jak může kancelářské osvětlení vypadat a mít potřebnou kvalitu, zvolte například osvětlení MODUS. Produkty této a mnoha dalších významných značek, které se specializují (nejen) na kancelářské osvětlení, najdete v renomovaném internetovém obchodě kvelektro.cz. K dostání jsou zde LED panely, podhledová svítidla i LED zářivky. Nevíte-li si rady s tím, jaké řešení zvolit, ve zmíněném obchodě vám jistě rádi pomohou vybrat ten nejvhodnější typ tak, abyste do budoucna měli v kanceláři ideální světelné podmínky v každé denní i noční hodině.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jaké zvolit osvětlení do kanceláře?