Menu
TOPZINE.cz
Technologie

Jaké zásuvky a vypínače existují?

S velkou pravděpodobností si to ani neuvědomujete, nicméně zásuvky a vypínače jsou nenahraditelnou součástí každé domácnosti. V posledních několika letech prošly mnoha proměnami, přičemž v současné době jsou k dostání i moderní varianty v mnoha barvách, tvarech a velikostech. V následujících řádcích vám představíme produkty, které se stanou působivými bytovými doplňky.

Vybrat si můžete zásuvky a vypínače v různých designech, záleží na tom, jaké máte představy, nutně se tedy nemusí jednat jen o kus bílého plastu. Vypínače jsou nenahraditelnou součástí elektrického obvodu a jejich úkolem je spojovat, respektive rozpojovat obvod. Zásuvky i vypínače se zapojují podle platných norem, a proto je nezbytné objednat si na práci elektrikáře.

Vypínače ABB

Oblíbenosti se těší ABB vypínače. Pod třemi písmeny ABB se skrývá společnost, která si zakládá na technické vyspělosti svých produktů. Samozřejmostí jsou tedy nadčasové funkce a intuitivní ovládání. Vybrat si můžete z pestré škály klasických vypínačů a zásuvek, mezi něž patří třeba i ABB Tango. Pod značkou ABB dále najdete termostaty, stmívače, domovní telefony a další.

Vypínače Legrand

Další možností jsou Legrand vypínače a zásuvky. Legrand je francouzská společnost, která se zabývá elektroinstalací i datovými rozvody. Specializuje se zejména na výrobu vypínačů a zásuvek. Pokud hledáte luxusnější provedení, nadchnou vás řady Celiane, Living.Light a Axolute. Pochopitelně nechybí ani klasické jednoduché řady jako Valena, PLexo55 a Niloe.

Vypínače Schneider

Závěrem nesmíme zapomenout na vypínače Schneider. U této značky si přijdou na své nadšenci do barevných a moderních zásuvek či vypínačů. Výrobky se vyznačují precizním zpracováním i vysokou kvalitou.

Jestliže si chcete objednat zásuvky a vypínače od výše uvedených značek, podívejte se do e-shopu E1.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jaké zásuvky a vypínače existují?