Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jaké koupit a jaké nosit šle? Poradíme, jak na to

Jsou primárně praktickým doplňkem, který má hlavně za cíl udržet kalhoty na svém místě. Dá se tedy říci, že pánské šle jsou alternativou klasického pásku. Jelikož se dostávají v poslední době zase do módy, je mnoho mužů, kteří je poptávají. Jste na tom stejně? Společně se podíváme na to, jak je správně nosit. Proto, aby splnili svůj účel, a vy jste se ve společnosti nijak neznemožnili.

Správná koupě je základ

Pokud jste našli nějaké starší ve skříni, rozhodně je vyhoďte. Nejsou ani moderní, a často nemusí být ani kvalitní. Místo toho doporučíme internetový obchod Trendhim.cz. Dobrá volba, pokud chcete jak kvalitu, tak i dobrou cenu. To jasně potvrzuje i to, že za zakoupené zboží neplatíte poštovné. A pokud vám nebude sedět, můžete ho vrátit a dané toto odeslání zpět pro vás bude také zdarma. Výhody tedy znáte, a tak už stačí jenom kouknout na sortiment a vybírat podle:

  • Barev
  • Materiálů
  • Velikostí

Několik různých typů

Dobré je vědět, že šle se nosí i podle toho, o jaký konkrétní typ se jedná. Když budeme přesní, tak nejvíce používaný je typ označovaný jako Y. Ty dnes v obchodech jasně dominují a musíme říci, že je jasně doporučujeme i vám samotným. Stejně tak je možné nosit i typ X, který symbolizuje to, že se jedná o variantu překříženou. K dispozici může být ještě varianta H, ale ta se už příliš nenosí, protože není tolik pohodlná.

Nejlépe pod sako

Když se jedná o klasické nošení kšand, je jasné, že se nejlépe hodí pod sako. Jedná se o osvědčenou volbu, kdy se naplno využije i jejich praktičnost. Jde tedy o nošení, se kterým zaručeně neuděláte chybu, pokud hledáte dobrou alternativu pásku. Při nasazení a zapnutí kšand hleďte primárně na to, aby nikde nebyly vidět. Jedině tak máte jistotu, že je nosíte správně.

Jenom tak ke košili

Trendy se stále mění a s tím souvisí i to, že se dnes kšandy mohou nosit jenom tak ke košili. Vhodné je v takovém případě zvolit spíše jednobarevné, ale výrazné provedení. Také je třeba myslet na to, že lepší volbou je provedení spíše užší. U košile více vynikne. Jedná se o modernější formu nošení kšand, která je určitě také jednou ze zajímavých, se kterou neuděláte chybu. Hitem je dnes třeba kombinace bílé košile a červených, nebo i modrých kšand. Funguje více než dobře.

Připnuté, ale svěšené

Z hlediska praktičnosti tato možnost postrádá smysl, jelikož se neobejdete bez pásku. Smysl tato možnost ztrácí ale i z hlediska estetiky. I když si mnoho mužů myslí, jak jsou v tomto směru originální, opak je pravdou. Jestliže chcete ukázat, že jste moderním mužem a kšandy nosíte, vezměte si je raději klasicky přes košili. Tato forma nošení určitě není ta pravá. Tím si buďte jisti. Nehledě na její nepraktičnost, kterou poznáte ve chvíli, kdy se za plandající kšandy někde zachytíte.

Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

Jaké koupit a jaké nosit šle? Poradíme, jak na to