Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Jaké jsou nejlepší hity tohoto léta? Podívejte se, jaká hudba určitě pofrčí!

Redakce

Redakce

2. 7. 2011

Konečně začalo léto, ke kterému kromě sluníčka, vody a zmrzliny neodmyslitelně patří i zábava, party a hudba. Zde je výběr nejlepších letních hitů tohoto roku, které vám správně okoření protančené letní noci.

Léto opět bude ve znamení Jennifer Lopez Zdroj: myspace.com

Pitbull feat. Afrojack, Ne-Yo & Nayer – Give me everything

Tato taneční pecka jednoznačně dominuje všem evropským hitparádám, rádia a hudební televize ji neustále omílají dokola, na diskotékách je to jeden z nejžádanějších songů. A není se čemu divit. Give me everything vás zaručeně zvedne ze židle!

LMFAO feat. Lauren Bennett – Party Rock Anthem

Dva ztřeštěné kudrnáče, kteří si říkají LMFAO zná v poslední době téměř každý. Zásobují nás jedním nadupanějším songem za druhým a jejich poslední novinka spolu s Lauren Bennett se vyšplhala na přední příčky hitparád. Povedený kousek, u kterého také zůstane málokdo sedět.

Jennifer Lopez feat. Pitbull – On the floor

Pitbull se letos rozhodně nešetří a na seznam dalších velice povedených hitů si může připsat On the floor, na kterém spolupracoval společně s Jennifer Lopez. Každý z nás si při tomhle songu jistě vybaví líbeznou a sluncem a mořem provoněnou Lambadu, což z její taneční podoby dělá naprosto dokonalý letní hit.

Tohle jsou pravděpodobně tři nejlepší letní hity. Za zmínku ale jistě stojí i E.T. (Futuristic Lover) od Katy Perry společně s Kanye Westem, Judas od Lady GaGa, Mr. Saxobeat od Alexandry Stan nebo Don´t stop The Party od Black Eyed Peas.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jaké jsou nejlepší hity tohoto léta? Podívejte se, jaká hudba určitě pofrčí!