Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Jaké jsou nejintenzivnější sexuální polohy?

Klára Brázdová

Klára Brázdová

18. 2. 2011

Říká se, že sex není ve vztahu to nejdůležitější. Jistěže není. Ale pro dobře fungující vztah nestačí jen důvěra, láska a tolerance, ale také vášeň a dobrý sex. Aby takový sex nezevšedněl, je potřeba zkoušet pořád něco nového a věřte, že nikdy nevyzkoušíte vše. Jaké jsou ty nejintenzivnější sexuální polohy, které vás jen tak neznudí?

Zdroj: Martin Koubek, Topzine.cz

Kamasútra není zrovna knihou, kterou jen tak vytáhnete večer u vína a krbu, ale jednou za čas není na škodu do takové knihy zabloudit. Najdete v ní totiž sexuální polohy, které by vás při milování ani nenapadly. I já jsem do této knihy zabloudila a našla pro vás pár zajímavých poloh, které stojí za to vyzkoušet.

Roztínání bambusu

Při této poloze leží žena na zádech a muž na ní. Žena má jednu nohu nataženou a druhou opřenou o partnerovo rameno. Během milování si žena nohy mění a snaží se najít stejnoměrný rytmus. Pravidelné střídání nohou vypadá velmi namáhavě, ale věřte, že to za to stojí.

Partner dokáže do své partnerky proniknout hodně hluboko, proto žena vnímá intenzivnější prožitky. Muž si zase užívá masírování údu právě díky stále měníci se poloze pravé a levé nohy.

Dvojité zakrytí

Muž leží na zádech a jeho partnerka na něm. Žena se opírá lokty o postel a nohy má pokrčené. Žena pohupuje pánví a partner ji drží za boky. Poloha se používá spíše jako předehra nebo jako přesun do jiné polohy. Do jaké? Je to jednoduché. Oba partneři je jednoduše převrátí.

Objetí stromu

Žena leží na zádech a partner si před ní klekne, vezme jí za boky tak, že má žena nohy na ramenou muže. Pro ženy je tato poloha obzvlášť příjemná, muž se cítí pánem situace a sám si určuje tempo.

FOTO: Akt

Zdroj: Martin Koubek, Topzine.cz

Závratná houpačka

Partneři stojí proti sobě. Muž svojí partnerku vyzdvihne tak, aby do ní mohl proniknout a žena se zahákne nohama za jeho stehna. Partner si může námahu ulehčit tím, že si partnerku opře zády o zeď. V této poloze nejde odolat orgasmu. Pokud si určíte rychlejší tempo, bude to divočinou. Při této poloze očekávejte velmi intenzivní slast.

Posezení na kolíku

Partnerka si sedne zezadu na partnerův penis a položí se zády na partnera, raději se pro jistotu i podepře rukama. Pro větší zážitek zeširoka roztáhne nohy. Muž při této poloze zažívá velmi dráždivé vzrušení. Vše má ale na starost žena. Určuje tempo a díky zvláštnímu úhlu přináší muži tu pravou rozkoš.

Smělá jezdkyně

Žena si sedne na partnera stejně jako v poloze Posezení na kolíku, akorát se předkloní dopředu. Opře se rukama o partnerovo koleno. Nohy natáhne dozadu tak, aby ji muž držel za kotníky. V této poloze šéfuje opět žena. Určuje nejen tempo, ale také hloubku průniku. Tato poloha je velmi intenzivní.

Posvátná kráva

Žena si klekne na všechny čtyři. Partner si klekne za ženu a zezadu do ní vnikne jako býk při sexuálních hrátkách. Tato poloha je známá spíše jako hra na pejsky. Je tak oblíbená hlavně díky hlubokému proniknutí do ženy. Kdo preferuje o něco tvrdší sex, musí tuto polohu naprosto milovat.

Muž totiž může přirážet, kolik jen zmůže. Žena se sníží ještě více dolů opřením se ne o dlaně, ale lokty, a tak způsobí ještě větší intenzitu rozkoše. Není to jen ženská oblíbená poloha, milují ji také muži. Vidí totiž stále na partnerky zadeček a mají volné ruce, takže můžou ženu hladit po celou dobu úžasného sexu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jaké jsou nejintenzivnější sexuální polohy?