Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Jake Gyllenhaal a Anne Hathaway ztvárnili zamilovaný pár v novém filmu Láska a jiné závislosti

Veronika Jílková

Veronika Jílková

10. 11. 2010

Premiéra nové romantické komedie na AFI Festu Láska a jiné závislosti proběhla 4. listopadu, česká kina si ale budou muset počkat až do března. Ústřední dvojice Anne Hathaway a Jake Gyllenhaal si ovšem slavnostní premiéru v Kalifornii užili.

Láska a jiné závislosti, Zdroj: distributor filmu

Na AFI Festu v Kalifornii se odvysílala premiéra nového filmu Láska a jiné závislosti (Love and Other Drugs) s hlavními představiteli Annou Hathaway a Jakem Gyllenhaalem. Oba herci se na svůj nový debut řádně oblékli. Jake šáhl po ověřeném přesně padnoucím obleku a Anne zvolila bílé uplé šaty, které zviditelnily její křivky.

Snímek se do českých kin dostane až 10. března, v USA ho budou diváci moci zhlédnout nejprve 24. listopadu. Pojednává o Maggie, která trpí Parkinsonovou nemocí a při jednom ze svých vyšetření pozná Jamieho Randalla, jenž je dealerem viagry. Jeho šarm ji okouzlí natolik, že postupně mezi nimi vznikne vztah, který je sice romantický, ale dost nekonvenční. Oba dva se pomalu poznávají a objevují novou drogu: lásku.

Film je adaptací knižní předlohy spisovatele Jamieho Reidya – Hard Sell: The Evolution of a Viagra Salesman.

Mezi dalšími hvězdami na AFI Festu se po červeném koberci prošel i režisér této romantické komedie Edward Zwick, dále Hank Azaria, Jamie Lee Curtis, Mathew Morrison, Michelle Monaghan, Jacinda Barrett, Molly Sims a mnoho dalších.

AFI Fest uvádí šedesát nejrůznějších filmů, mezi kterými je třeba i Černá labuťNatalií Portman, The King’s Speech s Helenou Bonham Carter a Colinem Firthem nebo drama s Nicole Kidman Rabbit Hole. Festival končí zítra 11. listopadu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jake Gyllenhaal a Anne Hathaway ztvárnili zamilovaný pár v novém filmu Láska a jiné závislosti