Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Jaké další filmové spoty běžely letos při Super Bowlu?

Redakce

Redakce

13. 2. 2011

James Bond a Indiana Jones bojující proti emzákům na divokém západě i třetí díl megalomanských Transformerů – jen malý důkaz toho, že i ve druhé várce krátkých trailerů vysílaných u příležitosti Super Bowlu je stále na co se dívat.

Shia LaBeouf a Megan Fox v trháku Transformers Zdroj: distributor filmu

Planeta Země se již potřetí stane místem, kde si dvě znepřátelené robotické rasy pořádně pocuchají obvody. Podle všeho se budou Autoboti i Decepticoni při svém odvěkém boji podílet na závodech v dobývání vesmírů, které budou probíhat jak jinak, než mezi USA a Ruskem. Režisérem Transformers: The Dark of the Moon je opět proslulý efektista Michael Bay. Česká premiéra 30. června.

26. května (tentokrát ve 3D) znovu uvidíme i akční pandu Po v animáku Kung-Fu Panda: Kaboom of Doom. Po (Jack Black), který se stal dračím válečníkem a spolu se svými přáteli střeží Údolí míru, je nyní na vrcholu blaha. Na obzoru se ale objeví nová hrozba – padouch, který plánuje použít tajnou zbraň, aby si podmanil Čínu a zničil Kung-Fu. Aby byl Po schopen zachránit vše, na čem mu záleží, musí nahlédnout do své minulosti a vydat se zpátky na místo, odkud vzešel.

Komiksová adaptace od režiséra Iron Manů nás v prostředí divokého západu zavádí do jednoho arizonského městečka, které čelí mimozemské invazi. Jedinou nadějí v boji proti cizákům se zdá být pistolník s podivným náramkem na zápěstí, jenž se v městečku nedávno objevil a jenž má možná s útočníky společného víc, než se na první pohled jeví. V hlavních rolích této netradiční westernové sci-fi směsky se objeví Harrison Ford, Daniel Craig a Olivia Wilde (Tron, Dr. House). V českých kinech uvidíme Kovboje a Vetřelce od 25. srpna.

Eddie Mora (Bradley Cooper) je začínající pisálek, který momentálně trpí nedostatkem inspirace. Nepříjemný tvůrčí blok však ze dne na den přeruší nová múza – droga zvaná NZT. Ta jedinci umožňuje z jeho mozkového potenciálu vymáčknout naprosté maximum. Eddie najednou zjišťuje, že pod vlivem drogy dokáže neuvěřitelné věci, a to v neuvěřitelně krátké době. Po sérii působivých úspěchů však následuje studená sprcha: Eddiemu dojdou zásoby NZT, vedlejší účinky se projeví v plné síle, a aby toho nebylo málo, po krku se mu začne sápat hromada zabijáků. Akční thriller Všemocný se v kinech objeví 24. března.

Domácký chameleon Rango je jednoho dne ponechán napospas osudu v divokém westernovém městečku na americkém jihozápadě. Chameleon s tak trochu pochybným vnímáním vlastní identity se zde stylizuje do role šerifa. Udržet si úlohu dobráka se ale v nehostinném prostředí plném roztodivných stvoření ukazuje jako pekelně těžká záležitost. Ztřeštěnému Rangovi propůjčí svůj hlas nekorunovaný král pošahaných rolí Johny Depp. Česká premiéra 10. března.

Poslední ukázka je z filmu Správci osudu. David Norris (Matt Damon) je mladý a nadějný politik, který jednoho dne pozná divokou baletku jménem Elise (Emily Blunt). Poznají se, zamilují, ale jakoby se nějaká mystická síla snažila, aby se jejich životní linky již více nestřetly. David zjišťuje, že existuje organizace, která má naplánovaný život každého z nás od A až do Z. Odmítá však být jen pouhou loutkou v něčí hře a vzdát se možného života s Elise jen tak bez boje. V kinech od 3. března.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jaké další filmové spoty běžely letos při Super Bowlu?