Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jaké boty si vybrat na zimu? Tyto jsou pohodlné i trendy

Redakce

Redakce

2. 1. 2013

Leden je tu a s ním přichází nutnost vzdorovat všem rozmarům počasí. Vybrali jsme pro vás boty, které vám nebudou klouzat a zároveň v nich budete IN!

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/zimni-boty-2012/]

Klasika v podobě kozaček

Kozačky jsou ztělesněním pravých zimních bot. Díky své výšce vás zahřejí až po koleno, a tak se k nim skvěle hodí elegantní oblečení v podobě sukní nebo šatů. Při výběru kozaček je nejdůležitější tvarování lýtka u bot. Musí vám na noze dokonale sedět. Pokud vám nepadne, zapomeňte na ně a poohlédněte se po jiné variantě. Pokud nejste milovnicí sukní a dáváte raději přednost kalhotám, kozačky volte spíše volnější. To aby se vám do nich vešly nohavice.

Vedle těchto důležitých faktorů se nezapomeňte podívat i na sílu podrážky nebo materiál. Dnes si můžete vybrat v mnoha různých barvách, rozhodně ale neprohloupíte, když sáhnete po klasice v podobě černé nebo hnědé.

Chelsea Boots

Pokud kozačkám neholdujete nebo už jedny máte a toužíte po jiné alternativě, jsou pro vás jako stvořené právě kotníkové botky! Na trhu se dnes objevuje hned několik desítek různých stylů. Jedny z nich jsou tzv. chelsea boots, které jsou ve variantě s podpatkem nízkým i vysokým. Právě chelsea boots jsou oblíbené jak u mužské části, tak i u té dámské. Zkrátka jim jen málokdo odolá.

Boty s přezkami

Nepotrpíte si na podpatky a tak trochu vyznáváte rock style? Potom jsou pro vás jako stvořené kožené boty s přezkami a zipy. Stačí si k nim obléct úzké džíny, zahřát tělo zateplenou parkou a můžete vyrazit!

Platformy a klíny

Ty, které nosí podpatky, určitě znají problém kočičích hlav ve městech. Musíte vypočítávat snad každý krok, abyste podpatkem nezajely do díry mezi betonovými kostkami, a to je někdy vážně na zbláznění. Možná právě proto byly vymyšleny platformy a klíny, se kterými se vám to už zaručeně nestane. Navíc vám ještě prodlouží nohy a budete se v nich cítit pohodlněji než na jehlách.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jaké boty si vybrat na zimu? Tyto jsou pohodlné i trendy