Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jaká by měla být správná letní kabelka? Vyberte si tu pravou pro vás!

Hledáte ideální kabelku pro letní období? Výběr postavte na příležitostech, ke kterým ji chcete používat. Záleží na vás, zda chcete chytat bronz na pláži, trávit letní večery romantickými schůzkami, nebo o víkendech obrážet hudební festivaly.

Letní kabelka do práce

Chcete si užívat vymetenou oblohu a horké letní paprsky i během pracovních dnů? Udělejte si radost novou kabelkou do práce, která splní všechny vaše požadavky. Měla by pojmout formát A4, malou lahev s vodou i další nezbytnosti, bez kterých se v létě neobejdete. Barvu i materiál slaďte s letními botami i oblečením. Získáte tak jistotu, že máte univerzální kabelku, která se vám bude hodit téměř ke všemu.

Kabelka pro letní schůzky

Na večerní rande i setkání s přáteli potřebujete praktickou kabelku, do které ukryjete klíče, telefon, peněženku a pár dalších drobností. Malá společenská kabelka je ideální i k procházkám po městě nebo v přírodě. Pokud milujete pozornost, zvažte pořízení kabelky v metalických barvách, které hází při umělém osvětlení blyštivé odlesky.

Kabelka na letní nákupy

Letní nákupní kabelka by měla být v první řadě dostatečně objemná a zároveň velmi lehká. Zapomeňte na neforemné shoppery a tentokrát dejte přednost kabelce, která dodá vašemu outfitu punc elegance. Může jít o hladkou kabelku Calvin Klein, případně proplétanou či slaměnou boho tašku.

Výletní kabelka

Plánujete během léta poznávat krásy Čech a Moravy a sháníte kabelku, která s vámi všechny výlety zvládne? Vyberte si crossbody, která nepřekáží v pohybu a uvolní vám obě ruce. Bez obav tak můžete během výletu fotit, vychutnávat si točenou zmrzlinu nebo venčit psa.

Kabelka na hudební festival

Hudební festivaly si přímo říkají o nejnovější módní trendy. Podle nálady si pořiďte crossbody, klasickou kabelku přes rameno nebo třeba sexy batůžek. S konkrétním provedením a barvami se můžete rozšoupnout. Je na vás, jestli zvolíte jednobarevnou variantu nebo vám do oka padne pestrobarevná kabelka Desigual. Letos zabodujete s pastelovými odstíny, metalickým vzhledem, folklórními vzory, květinovou výšivkou i geometrickými tvary.

Kabelka na pláž

Plážová taška je nezbytností na každé dovolené. Na ručník, plavky, knížku, časopis i opalovací krém potřebuje dostatek místa a pevná ucha. Abyste si kabelku neušpinila nebo neodřela o písek, dbejte na to, aby byl materiál co nejvíce odolný.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jaká by měla být správná letní kabelka? Vyberte si tu pravou pro vás!