Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Jaká bude romantická komedie Dál než se zdálo?

Redakce

Redakce

30. 8. 2010

Dál než se zdálo!SPeciál! Film Dál než se zdálo, jehož režisérkou je Nanette Burstein a v hlavních rolích se představí Drew Barrymore a Justin Long, vstupuje do kin 16. září.

Dál než se zdálo

Romantika na loďce? Zdroj: Warner Bros.

Děj romantické komedie je vlastně jednoduchý. Je o tom, jak se večer u grilu protáhne na celou noc a jedna noc se protáhne na několik týdnů a to všechno přeroste v něco hlubšího.

>> Speciál k filmu naleznete zde. <<

Erin a Garrett si zpočátku chtějí společně užít jen pár týdnů, protože pak se Erin vrací zpátky do školy v San Franciscu. Jenže když Erin nastupuje do letadla, oba zjistí, že to, co spolu prožívají, je něco víc než jen krátký flirt. A tak se rozhodnou pro vztah na dálku.

Představitelka Erin Drew Barrymore říká: „Líbil se mi ten příběh, protože je hodně vtipný a sexy, ale také překvapivě dojemný. Jakýkoli příběh, který pojednává o spletitosti vztahů komickým a současným způsobem mě naprosto bere.“

Drew Barrymore

Drew Barrymore

Podobně se vyjadřuje i Justin Long, když říká: „Přečetl jsem hodně romantických komedií, a tahle byla jiná v tom smyslu, že byla mnohem syrovější a realističtější a zároveň taky hodně vtipná.“

Realističnost filmu podpořila režisérka Nanette Burstein také improvizací přímo na place. Říká k tomu: „Chtěla jsem uvolněnou atmosféru a nechat všechno, aby to bylo co nejopravdovější. Věděla jsem, že musíme obsadit herce, kteří jsou nejen obrovsky talentovaní, ale mají i svůj osobitý smysl pro humor.“

Například Drew Barrymore je oblíbenou herečkou již více než třicet let. Zároveň je úspěšnou producentkou společnosti Flower Films, která stojí například za filmy Až tak moc tě nežere, Nepolíbená nebo za novým zpracováním Charlieho andílků.

Dál než se zdálo

Dál než se zdálo

Kromě toho je Barrymore držitelkou Zlatého glóbu a nominace na Emmy za svůj výkon v TV filmu HBO Grey Gardens.

Justin Long je v současnosti jedním z nejžádanějších herců Hollywoodu. Naposledy si zahrál ve snímku The Conspirator, který bude mít premiéru letos na festivalu v Torontu. Naopak mezi jeho první filmy patří Galaxy Quest a Jeepers Creepers. Prvním úspěchem pak byla komedie Vybíjená.

Celý film Dál než se zdálo se natáčel v New Yorku a jeho okolí, s výjimkou některých exteriérů v San Franciscu, které natáčel druhý štáb.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jaká bude romantická komedie Dál než se zdálo?