Jak vyznat lásku? Na Valentýna to bude možné skrz filmové plátno

Nechcete kupovat na Valentýna květinu? Zkuste vyznání na plátně. Zdroj: Warner Bros.

Příležitost k vyznání svých citů připravila pro všechny zamilované síť multikin Cinema City. Učinit tak mohou o valentýnském víkendu, pokud právě jejich vzkaz zvítězí v hlasování.

Nechcete kupovat na Valentýna květinu? Zkuste vyznání na plátně. Zdroj: Warner Bros.
Květiny nejsou nic nového, zkuste vyznání na plátně. Zdroj: Warner Bros.

„Kina vedle emocí z filmů zaplaví skutečná láska a hrdiny na plátnech se stanou skuteční lidé,“ popsal akci marketingový manažer Cinema City Robert Švec. Právě kina ze sítě Cinema City nabízejí pro své návštěvníky jedinečnou možnost – připravit vzkaz pro svůj milovaný protějšek.

Osobní vzkaz mohou zamilovaní vytvořit na stránkách kina, kde také zvolí, ve kterém ze třinácti kin by se měl promítat. Poté bude zařazen do veřejného hlasování. V něm bude hrát roli originalita, ale také schopnost sehnat si hlasy od kamarádů. „Nakonec vstoupí do hry i porota, především proto, abychom zachytili případné vulgarity,“ upřesnil Švec.

Pro každé kino bude vybrána desítka vzkazů, která se promítne před všemi projekcemi o valentýnském víkendu, tj. od pátku 14. února do neděle 16. února. V kinech tak celkem zazní sto třicet vyznání. Pořadatelé se nebrání ani žádostem o ruku.

Tvorba vzkazů spolu s hlasováním už začala, potrvá do úterý 11. února. Poté budou vybrána vítězná vyznání a jejich autoři kontaktováni.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Kristýna Motlová

Narodila se jednoho láskyplného dne na počátku devadesátých let ve středu republiky. Ten opustila až jako dospělá a v současnosti spokojeně studuje žurnalistiku a češtinu v údajně poslední zatáčce před Vídní. Má ráda filmové festivaly, britský přízvuk, život na vesnici, bouřky a mnoho dalšího. U filmů zásadně usíná. Pro Film a TV píše od přelomu let 2010 a 2011, od loňského léta navíc plní povinnosti zástupkyně editora.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*