Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Jak vyznat lásku? Na Valentýna to bude možné skrz filmové plátno

Příležitost k vyznání svých citů připravila pro všechny zamilované síť multikin Cinema City. Učinit tak mohou o valentýnském víkendu, pokud právě jejich vzkaz zvítězí v hlasování.

Nechcete kupovat na Valentýna květinu? Zkuste vyznání na plátně. Zdroj: Warner Bros.

Květiny nejsou nic nového, zkuste vyznání na plátně. Zdroj: Warner Bros.

„Kina vedle emocí z filmů zaplaví skutečná láska a hrdiny na plátnech se stanou skuteční lidé,“ popsal akci marketingový manažer Cinema City Robert Švec. Právě kina ze sítě Cinema City nabízejí pro své návštěvníky jedinečnou možnost – připravit vzkaz pro svůj milovaný protějšek.

Osobní vzkaz mohou zamilovaní vytvořit na stránkách kina, kde také zvolí, ve kterém ze třinácti kin by se měl promítat. Poté bude zařazen do veřejného hlasování. V něm bude hrát roli originalita, ale také schopnost sehnat si hlasy od kamarádů. „Nakonec vstoupí do hry i porota, především proto, abychom zachytili případné vulgarity,“ upřesnil Švec.

Pro každé kino bude vybrána desítka vzkazů, která se promítne před všemi projekcemi o valentýnském víkendu, tj. od pátku 14. února do neděle 16. února. V kinech tak celkem zazní sto třicet vyznání. Pořadatelé se nebrání ani žádostem o ruku.

Tvorba vzkazů spolu s hlasováním už začala, potrvá do úterý 11. února. Poté budou vybrána vítězná vyznání a jejich autoři kontaktováni.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak vyznat lásku? Na Valentýna to bude možné skrz filmové plátno