Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Jak vybrat zubní fazety?

Uvažujete o aplikaci zubních fazet? Pokud ano, tak právě pro vás jsme připravili níže uvedené řádky.

Aplikace zubních fazet je nezvratným zákrokem, od kterého pravděpodobně očekáváte přirozeně vypadající úsměv, se kterým nebudete mít dlouhá léta žádné starosti. Aby se vám to povedlo, je důležité se při výběru kliniky estetické stomatologie řídit níže uvedenými doporučeními.

Ordinace estetické stomatologie by v ideálním případě měla nabízet i další zákroky, např. bělení zubů, rovnátka. Fazety není nutné aplikovat na všechny, zuby. Pokud se šikovnému stomatologovi podaří dosáhnout požadovaného výsledku kombinací fazet, bělení zubů a rovnátek, můžete ušetřit desítky tisíc korun!

Dále, o vaší spokojenosti rozhodne z velké části i kvalita použitého materiálu. O té může napovědět např. poskytovaná záruka.

Stejně tak je důležitá zručnost a zkušenosti pracovníka zhotovující fazety. V některých případech je nutné fazety ještě doupravit v rámci samotné aplikace a byla by škoda, kdyby váš sen o dokonalém úsměvu „havaroval“ v cílové rovince z důvodu nešikovnosti stomatologa. Stejně tak, zkušený stomatolog vám pomůže vybrat správný odstín fazety.

Nezávaznou konzultací můžete jen získat

Před samotnou aplikací zubních fazet je vhodné se porozhlédnout napříč více ordinacemi estetické stomatologie. Ta opravdu kvalitní nabízí úvodní konzultaci zdarma, tj. nemáte co ztratit. Jedním z takových pracovišť je ordinace společnosti DentaLabs, s.r.o., jejíž pracovníci byli v uplynulých letech autory více než 9 000 nových úsměvů. Více o nabídce služeb DentaLabs, s.r.o. se dozvíte na internetových stránkách https://www.dentalabs.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak vybrat zubní fazety?