Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Jak to chodí ve wellness hotelu

Redakce

Redakce

28. 6. 2010

Wellness hotely nabízejí širokou paletu lákavých pobytů a nejrůznějších akcí. Jen překročíte práh hotelu, nemusíte se už vůbec o nic starat. Nechte se jen hýčkat a opečovávat podle libosti. Jeden z wellness hotelů se nachází ve Velkých Losinách.

Wellness hotel Diana Zdroj: Nikola Kratochvílová, Topzine.cz

Hotel Diana je zařízen tak, aby vám mohl poskytnout pobyt přesně podle vašich představ. Od sezónních přes víkendové, až po Aqua relax týden či Royal pobyt. Každá z nabízených možností láká něčím jiným. U wellness pobytu si můžete dopřát přísadové koupele s pěnivým či nepěnivým extraktem, klasické či aroma masáže nebo třeba rašelinový zábal.

Většinou máte bez omezení k dispozici užívání bazénu, whirpoolu, fitness se squashovým kurtem a stolního tenisu, ať už jste si objednali jakýkoliv pobyt. Hotel také disponuje vlastní restaurací, poskytuje většinou polopenze a to snídani ve formě bufetu a večeři s výběrem jídel z menu.

Recepce hotelu Diana Zdroj: Nikola Kratochvílová, Topzine.cz

Pokud rádi trávíte večery ve společnosti a v družné zábavě, hotel nabízí různé barmanské, či taneční show, pokerové turnaje nebo exhibice bojového umění. Pro nejmenší je k dispozici dětský koutek a množství společenských her.

Hotel je posazen v krásné přírodě v Jeseníkách, v blízkosti se nachází několik turistických cest. Na své si přijdou i milovníci tenisu či ti, kteří rádi jezdí na koních.

Krajina kolem hotelu Zdroj: Nikola Kratochvílová, Topzine.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak to chodí ve wellness hotelu