Menu
TOPZINE.cz
Vzdělání a kariéra

Jak stahovat videa z Youtube a dalších webů? Jde to zdarma a bez registrace!

Nejen Youtube, ale i další weby s multimediální zábavou jako například Vimeo či Stream, jsou pro mnohé z nás denním chlebem. Ne všude však máme k dispozici internetové připojení, a tak je výhodnější si oblíbená videa a hudbu stáhnout přímo do notebooku, tabletu či mobilu. Jak to udělat rychle, zdarma a bez registrace?

V dnešní době je pro většinu domácností ultrarychlé internetové připojení, o kterým se dřívějším generacím ani nesnilo, samozřejmostí. Tak rychlé, že nám umožňuje prožívat on-line veškerou multimediální zábavu – poslouchat hudbu, sledovat videoklipy a dokonce i celovečerní filmy.

Jak sledovat off-line?

Jenže i v tomto světě stále existují chvíle, kdy se člověk ocitne off-line; typicky například při cestování. Pak nezbývá nic jiného než si svou oblíbenou zábavu stáhnout do notebooku, tabletu či jiného chytrého zařízení, které máme stále u sebe.

U většiny stránek poskytujících multimediální zábavu, ať už jde o Youtube, Facebook, Instragram, Vimeo, Soundcloud či Mixcloud, lze většinou najít způsob, jak si audio či video stáhnout. Obvykle to však chce investovat trochu času do jeho nalezení a někdy i peněz. Ještě těžší to pak může být u českých webů, jako jsou například Nova, ČT, Stream, či DVTV. Jak tedy stahovat z Facebook a Youtube co nejjednodušeji?

Stahování zdarma a bez registrace

Na internetu však také existuje šikovný univerzální nástroj, díky kterému nebudete muset pátrat po tom, jak něco stáhnout z konkrétní stránky. Jedná se o stránku Link2save.com, která vám umožní stáhnout si do svého počítače média prakticky ze všech známých stránek. Kromě výše jmenovaných portálů nejsou výjimkou ani „stránky pro dospělé“ typu Redtube, PornHub či Youporn.

Jak stahovat z Youtube

A jak to funguje? Ukážeme si to na příkladu stahování z Youtube.

Jak stahovat z Youtube:

  • Na webu Youtube zkopírujete URL adresu videa
  • Na stránce Link2save.com jej pak vložíte do bílého políčka
  • Stisknete tlačítko stáhnout a po nastavení požadovaných parametrů souboru se soubor ihned začne stahovat do vašeho zařízení

Celý proces je tak rychlý, intuitivní a jednoduchý, jak jen může být. Na rozdíl od řady jiných podobných nástrojů není nutné čekat, až se soubor nahraje na server a poté se teprve začne stahovat do vašeho počítače. Stahování z Link2save.com je navíc zcela bezplatné a dokonce není nutná ani žádná registrace.

Ohodnoťte tento článek:
2,8
Právě čtete

Jak stahovat videa z Youtube a dalších webů? Jde to zdarma a bez registrace!