Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Jak spinkají malí Jediové? V posteli vypadající jako stíhačka ze Star Wars

Redakce

Redakce

17. 10. 2011

FOTO: Postel alá stíhačka ze Star WarsDostat malé děti do hajan bývá někdy oříšek. Tahle postel by mohla pomoct rodičům všech galaxií. Tedy alespoň těm, kterým nebude líto přibližně 250 000 Kč.

FOTO: Postel alá stíhačka ze Star Wars

Postel alá stíhačka ze Star Wars Zdroj: poshtots.com

Postel od firmy Posh Tots specializující se na zařizování dětských pokojů je totiž vylepšenou maketou stíhačky rytířů Jedi – konkrétně typu Eta-2 Actis class light interceptor, známý především z Pomsty Sithů – a děti by se do ní tak snad mohly i těšit. Kdo si někdy v dětství nepředstavoval, že jeho postel je ve skutečnosti letadlo, závoďák nebo (v případě autora článku) střecha dostavníku?

Čtěte také: Otec kvůli dětem vytvořil svět Star Wars. Alespoň na fotografiích

Detaily, jako třeba rozměry nebo příslušenství, lze při objednávce individuálně doladit. Za příplatek  firma dokonce stylově vymaluje zdi a stropy. To by bylo, aby se ratolest ve snu trochu neproletěla.

Vzhledem k možnosti upravit velikost na míru se však nabízí otázka, kdo bude nakonec skutečným uživatelem tohoto pozoruhodného lože. Největší fanoušci Star Wars dupačkám dávno odrostli a jejich sny se už zdaleka netýkají jen vzdálených galaxií. Kostýmy princezny Lei ovšem firma Posch Tots nenabízí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak spinkají malí Jediové? V posteli vypadající jako stíhačka ze Star Wars