Menu
TOPZINE.cz
Hry na PC

Jak si vedou ovladače od herních konzolí PlayStation a Xbox?

Pokud jste investovali do herní konzole, zřejmě vás zajímají také informace o samotných ovladačích. Samozřejmě, záleží na tom, jestli máte PlayStation, nebo jste sáhli po některém z modelů Xbox. Současný trh je však rozmanitý a nabízí i několik možností, co se ovladačů týče. V následujících řádcích vám tedy představíme DualShock 4 a bezdrátový ovladač Carbon Black.

DualShock 4 pro PS4

V první řadě je nezbytné upozornit, že je značný rozdíl, jestli hledáte na PS4, nebo PS5 ovladač. Jelikož je PlayStation 4 druhou nejprodávanější herní konzolí (hned po PlayStation 2), zaměříme se na ovladač právě pro tento model. Jedná se o DualShock 4 verze 2.

Bezdrátový ovladač na PS4 DualShock 4 má elegantní design, který je natolik propracovaný, že slibuje perfektní herní přesnost. Disponuje dotykovým panelem a chlubí se matným povrchem. Pokud tedy hledáte na PS4 ovladač, jenž vás nadchne po všech stránkách, DualShock 4 je správnou volbou.

Bezdrátový ovladač pro Xbox

Zapomenout nesmíme ani na konkurenta. Jestliže je ve vašem hledáčku na Xbox One ovladač, máte k dispozici bezdrátovou variantu v několika barevných provedeních. Ovladač pro Xbox se chlubí vysokým výkonem i elegantním designem. Potěší vás texturované spouště a tlačítka, díky čemuž udržíte ovladač pevně v rukou a nemusíte se bát, že by vám při hraní ovladač vyklouzl.

Ovladač je vybaven hybridním směrovým ovladačem, pomocí něhož budete drtit komba, aniž byste si polámali prsty. I samotná odezva je rychlejší. Užijete si tak hraní i těch nejnapínavějších her.

Hledáte internetový obchod, odkud si objednáte ovladače pro herní konzole? V takovém případě se vám nabízí Prokonzole.cz. Právě v tomto e-shopu najdete i hry a samotné konzole. Všechno tak můžete objednat z jedné stránky. Stačí si jen vybrat.

Ohodnoťte tento článek:
1
Právě čtete

Jak si vedou ovladače od herních konzolí PlayStation a Xbox?