Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jak si upravit vlasy na silvestrovskou párty? Inspirujte se u nás

Redakce

Redakce

31. 12. 2012

FOTO: Jaký účes zvolit na Silvestra?Přípravy na poslední noc v roce 2012 začínají. Pokud se chystáte na párty a nevíte, jaký účes si vykouzlit, přinášíme vám inspiraci. Zkuste třeba retro drdol!

FOTO: Jak si upravit vlasy na Silvestrovskou party?

Jak si upravit vlasy na silvestrovskou party? Zdroj: youtube.com

Rok 2013 už se nezadržitelně blíží a snad každá z nás už obdržela nějakou pozvánku na párty. My ženy nejčastěji řešíme hned od začátku, co si vezmeme na sebe, ale i to, co si provedeme s vlasy. A proto je tu pár typů, jak si vlasy nastylovat tak, abyste vypadaly skvěle!

Jednoduchý ohon pro začátečníky

Možná se vám s vlasy moc zatěžovat nechce, ale přece jen chcete svůj účes nějak zpestřit. Pro tyto z vás máme návod, jak si udělat z vlasů ohon. Každopádně oslava nového roku není jen tak nějaká všední párty, a tak docela obyčejný culík ozvláštněte tím, že jej zčešete na stranu. Vlasy se vám tak nebudou zbytečně plést při tanci do obličeje.

Vytvořte si bohatý objem

Někdo se s jen tak rychle hotovým ohonem nespokojí a chce se svými vlasy vyčarovat větší kouzla. Co třeba bohatě nafoukaný a navlěný účes? Budete potřebovat lak na vlasy, žehličku, pár sponek a samozřejmě šikovné prstíky. No a stylový účes máte hotový!

Drdol á la 60. léta

Mnoho večírků se také odehrává v různých stylech. Jdete třeba na oslavu ve stylu 50. a 60. let? Pak ten pravý účes pro vás je právě vyčesaný bob á la Brigitte Bardot. Jako sexuální symbol naprosto přesně věděla, co si udělat na hlavě, tak se to od ní naučte i vy a máte na silvestrovské párty vyhráno!

Nebojte se se svými vlasy poslední noc v roce trochu zaexperimentovat a nechte průchod své kreativitě!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak si upravit vlasy na silvestrovskou párty? Inspirujte se u nás