Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Jak si nejlépe užít erotickou masáž?

Dopřát si masáž s nádechem erotiky může být skvělým rozhodnutím. Erotické masáže pomáhají uvolnit tělo i mysl a zbavují stresu i špatné nálady. Jak si je vychutnat?

Čím je jiná

Na klasickou masáž si většinou zajdeme, když nás boí záda nebo namožené svaly po sportu. Šikovné ruce masérky bolavé svaly uvolní a pomohou zregenerovat a my se tak po masáži cítíme mnohem lépe. U erotické masáže masérka nepoužívá jen prsty a ruce, ale celé své tělo. Je oblečená jen ve spodním prádle nebo úplně nahá a při masáži nevynechá žádnou část vašeho těla. Věnuje se i intimním partiím, masáž tak může být zakončena vaším vyvrcholením. Abyste si tak mohli masáž opravdu dokonale vychutnat, odhoďte stud i strach a užijte si každý dotek. Čeká vás nezapomenutelný zážitek, který vám dodá spoustu nové energie a chuti zvládat každodenní stres a povinnosti.

Výběr podle vkusu

Masáž probíhá v prostředí s tichou hudbou a tlumeným osvětlením, které navozuje atmosféru klidu i intimity. Společná sprcha s masérkou vám pomůže se uvolnit a zbavit se případných zábran, můžete se také zeptat na vše, co vás zajímá a chcete vědět. Vybírat můžete z více typů masáží podle svých preferencí nebo třeba aktuální nálady, zda chcete intenzivní zážitek či hledáte spíše zklidnění. Mezi nejoblíbenější patří nuru masáž s kluzkým gelem nebo tantrická masáž spojující sexuální a duchovní prvky. Masérka vás začne masírovat po celém těle, při masáži ji můžete pozorovat a povídat si s ní nebo naopak zavřít oči a poddat se jejím dotykům. Důležité je, abyste se uvolnili a masáž byla příjemná. Pokud vám některé dotyky vadí, není problém se domluvit a vynechat je, abyste se cítili pohodlně.

Je přirozené, že u věcí, které neznáme, cítíme přirozené obavy a ostych. Čím dříve ale dokážeme u erotické masáže strach i stud hodit za hlavu, tím více si ji vychutnáme.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Jak si nejlépe užít erotickou masáž?