Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jak si levně vyrobit originální silonky. Návod krok za krokem

Redakce

Redakce

7. 10. 2011

FOTO: Originální silonkyVšichni milovníci módy zbožňují, když si pořídí kousek, který nikdo jiný nevlastní. A jelikož většina z nás nemá na šaty haute couture, přichází na řadu DIY neboli Do it yourself.

FOTO: Originální silonky

Buďte originální!, Foto: Vanessa Hong

Oblečení či doplňky, kterých bylo vyrobeno jen několik kousků, bývají většinou velmi drahé a ne každý si je může dovolit. To ale neznamená, že nemůžete vlastnit něco originálního. Stačí jen špetka zručnosti a trpělivost a můžete si vytvořit stylový a unikátní kousek, po kterém budou všichni toužit.

Dnes si zkusíme vyrobit silonky a pro inspiraci sáhneme k vlaštovkovému vzoru známé módní značky Miu Miu.

Co budete potřebovat?

V první řadě si budete muset nakoupit potřebné věci a vyčlenit této činnosti alespoň dvě hodiny. Byla by škoda, aby se výsledné dílo kvůli spěchu pokazilo. K tvorbě módních silonek je třeba si pořídit tělové silonky nejlépe o číslo větší, než si běžně kupujete. Dále nezapomeňte na akrylovou barvu, lak na nehty, fén a dávku tvořivosti.

Jak na to?

1) Připravte si barvu, kterou chcete použít k vymalování obrázků, v tomto případě vlaštovek. Je ale jen na vaší fantazii, jaký vzor na silonkách vytvoříte.

2) Než začnete tvořit, oblečte si silonky. Bude se vám tak mnohem lépe malovat.

3) Na celou přední stranu namalujte předem vybrané vzory. Aby vám barva lépe zaschla, použijte fén puštěný na nejnižší výkon. Urychlíte tak celý proces.

4) Jakmile obrázky zaschnou, přetřete je bezbarvým lakem na nehty.

5) Po dokončení celé přední části silonek se ujistěte, zda není potřeba ještě jednou použít fén. Pokud ne, můžete silonky otočit a celý postup opakovat. Máte-li víc času, doporučujeme silonky nechat zaschnout přes noc a zadní část dodělat druhý den.

6) Skvělé silonky jsou na světě! Fantazii se meze nekladou a vy si tak můžete vytvořit nespočet originálních kousků.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak si levně vyrobit originální silonky. Návod krok za krokem