Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Jak sehnat padnoucí alu kola na auto? Vybírejte s vizualizérem!

Nedílnou součástí perfektního vzhledu vozu jsou bezpochyby kvalitní a skvěle padnoucí hliníková kola. Kde nakupovat a jak vybírat?

AAA3 kola hlinikova alu

Zdroj: aaaalu.cz

Na parametrech záleží

Než se pustíte do výběru alu kol či alu disků, připravte si velký technický průkaz od vašeho vozidla. V něm naleznete důležité parametry auta a další potřebné informace, které vás při vybírání povedou.

Samotný výběr litých kol neboli elektronů není zas tak složitou věcí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Hravě to zvládnete, aniž byste museli rozumět technickým specifikacím kola. Jak?

Snadný výběr s vizualizérem

Šikovnou vychytávkou, díky které zvládnete nákup mnohem rychleji, je tzv. konfigurátor – vizualizér, který najdete na stránkách e-shopu Aaaalu.cz. Tento alu vizualizér vám pomůže nejen při výběru alu kol, ale třeba i při nákupu nových pneumatik.

Do alu vizualizéru zadáte značku a model vozidla a požadovanou velikost kola. Mezi standardní velikosti patří průměr 15, 16 či 17 palců v závislosti na typu auta a velikosti pneumatik. Aplikace vám následně zobrazí přehled vhodných produktů spolu s cenami v e-shopu, kde si je poté můžete objednat.

Vyzkoušení kol on-line

Abyste viděli, jak by konkrétní alu kola vypadala přímo na vašem voze, můžete nahrát jeho fotku, případně vybrat stejný model z připravené galerie. V aplikaci pak kola jednoduše „nasadíte“ a posoudíte, zda výsledný design vozu splňuje vaše očekávání.

Alu kola za babku a hned

V nabídce e-shopu Aaaalu.cz naleznete i modely, které nejsou nikde jinde v ČR k dostání. Kromě alu kol, z kterých je více než 15 tisíc skladem, obchod nabízí i alu disky, pneumatiky a další příslušenství pro automobily. Objednávky jsou zasílány prostřednictvím dopravní společnosti DPD, většinou do druhého pracovního dne.

Ještě něco navíc

Pokud nakoupíte alu kola v e-shopu Aaaalu.cz, jako dárek k nim obdržíte základní příslušenství zcela zdarma – to znamená matice, šrouby a ventilky. A co takhle si přečíst některý ze zajímavých článků na Aaaalu.cz magazínu?

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Jak sehnat padnoucí alu kola na auto? Vybírejte s vizualizérem!