Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jak se obléct a být sexy na Valentýna

Redakce

Redakce

7. 2. 2011

FOTO: Šaty na romantickou večeřiSv. Valentýn se vám bude líbit mnohem víc, když vynecháte nákup tradičních plyšových zvířátek a za ušetřené peníze koupíte něco, co potěší nejen vás, ale i vaši drahou polovičku. Vždyť svátek zamilovaných je skvělá příležitost dávat dárky druhým. A co může být hezčí dárek než vy v trendy outfitu a navíc s dobrou náladou, kterou vám nové šaty vykouzlí.

FOTO: Zvířecí vzory a srdce

Dostaňte ho na sexy zvířecí vzor, Zdroj: HM, Body Basics

Navíc i pro nezadané je Valentýn jedinečná možnost udělat radost sama sobě. A přiznejme si, že krásné šatičky vždy pohladí po duši. Kam se letos chystáte jít slavit vy? Do kina, na romantickou večeři nebo raději zůstanete doma? Ať už se rozhodnete jakkoli, buďte sexy a krásná. Inspirovat se můžete právě zde.

Do kina

Strávíte dvě hodiny sezením v kině? Výhoda pro vás – můžete se obléct ležérněpohodlně. Nemusíte mít večerní šaty. Zvolte spíš něco, abyste nezmrzla v případě, že bude následovat procházka. Pokud nechcete příliš experimentovat, zůstaňte u džínů a vyzdvihněte je něčím sexy. Odvážnější z vás mohou zkusit legíny a úpletové šaty. Vše okořeňte doplňky – v takový den mohou být tak trochu ulítlé.

FOTO: Valentýnské oblečení

Pohodlnost nade vše, Zdroj: New Yorker

Na večeři

Na romantickou večeři si vezměte něco více nóbl. Zvolte sexy šaty s netradičními vzory a boty na podpatku. Tak budete neodolatelná. Na nezbytné maličkosti  potřebujete roztomilé psaníčko. A proč si neužít alespoň v tento den typické valentýnské barvy – červenou a růžovou? Odvažte se a zkuste červenou třeba v kombinaci se zvířecími vzory. Pokud jste raději než za divošku za něžnou lolitku, oblečte tyto úchvatné šaty se srdíčkovým vzorem.

FOTO: Šaty se srdcovým vzorem

Sv. Valentýn = srdce, Zdroj: HM

Sama doma

Jestliže svátek zamilovaných trávíte sama doma, užijte si to hezky v pohodlí. I při lenošení můžete vypadat skvěle. Pořiďte si rozkošné pyžamo, protože se přece musíte líbit i sama sobě. To je totiž ten nejlepší recept, jak už příště neslavit svatého Valentýna sama.

FOTO: Valentýnské pyžamo a ložní prádlo

Alternativní večer svátku zamilovaných, Zdroj: Victoria's Secret, HM

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak se obléct a být sexy na Valentýna