Menu
TOPZINE.cz
Z domova

Jak se nezadlužit na Vánoce? Buďte opatrní při volbě vánočních půjček

Komerční sdělení

Komerční sdělení

13. 12. 2015

Spolu s Vánoci klepe na dveře i každoroční nákupní horečka. A právě v tomto období spousta lidí sahá po půjčce. Patříte mezi ně i vy?

FOTO: Peníze půjčky

Zdroj: sxc.hu

Reklamy umí divy

Šťastné a veselé mnohdy nejsou úplně zadarmo, ale co s tím, když máme hluboko do kapsy? Zhruba 12 procent Čechů řeší tento problém vánoční půjčkou. S vidinou luxusních dárků je však lehké nechat se k mimořádné skvělé nabídce, která se však postupem času ukáže spíše jako mimořádně ruinující.

Pokud si však všechny důležité podrobnosti půjčky, jako jsou dodatečné poplatky, záruky, možnosti rozložení splátek či případné sankce za nesplácení, předem ověříte, pak není důvod si na svátky trochu nepřilepšit. Jaké jsou možnosti?

Půjčky bez doložení příjmu

Před Vánoci lidé často využívají půjček, u kterých není potřeba dokládat pravidelný příjem. Tyto půjčky jsou poskytovány téměř výhradně nebankovními společnostmi, banky zpravidla doložení pravidelného příjmu vyžadují.

Půjčky bez registru

Těmito nebankovními půjčkami si obyčejně lze přijít na několik tisíc korun. Pokud však vlastníte nemovitost, je možné získat znatelně větší obnos – například půjčka bez doložení příjmu s ručením nemovitostí od ACEMA Credit může být až v řádech miliónů. Další výhodou je, že není prověřováno, zda se žadatel nenachází v registru dlužníků.

Více informací o těchto půjčkách se dozvíte zde.

Konsolidace půjček

Může se také stát, že si člověk půjčí, ale dluh nezvládá splácet, půjčí si tedy znovu a tak to může jít stále dokola. Místo jedné půjčky je pak nutné splácet půjček několik, a to často za velmi nevýhodných podmínek.

Pokud jste se ocitli v této nepříjemné situaci, nezoufejte. Určitým řešením může být konsolidace půjček. Konsolidace znamená, že všechny vaše půjčky se sloučí do jedné, přičemž získáte výhody nejen v podobě úlevy od úřadování, ale také v podobě nižších úroků a nižších splátek.

Více informací o konsolidaci půjček se dozvíte zde.

Podnikatelské úvěry

Dodatečné finanční prostředky mohou narychlo potřebovat i podnikatelé, kteří však nemovitostí ručit nemohou. Ty mají možnost využít speciálních nabídek pro firmy. Jednou z nich je podnikatelský úvěr od ACEMA Credit, u kterého mohou mít podnikatelé bez ručení nemovitostí k dispozici až 5 miliónů, a to do 24 hodin.

Více informací o tomto podnikatelském úvěru se dozvíte zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak se nezadlužit na Vánoce? Buďte opatrní při volbě vánočních půjček