Menu
TOPZINE.cz
Design interiéru

Jak probíhá návrh sedací soupravy nebo křesla na míru?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

19. 12. 2022

Hodně lidí dneska nespoléhá na běžný nábytek z obchodu. Vsadit na originální kousky je vždy lepší. Nejen, že budete mít doma nábytek jako nikdo jiný. Zároveň získáte mnohem kvalitnější kousky, které vám vydrží po mnoho let. Podívejme se, jak probíhá návrh vlastního nábytku. Při správném postupu se dočkáte nádherného a unikátního nábytku.

Originální nábytek je vždy sázka na jistotu

Unikátní kousky v interiéru budou vždy nádhernou a funkční ozdobou vašeho domova. Čím dál víc lidí se soustředí na kvalitu a nechtějí levné a nekvalitní kousky z velkých obchodů s nábytkem. Dobrou zprávou je, že tímto způsobem můžete také podpořit práci truhlářů a dalších, lokálních pracovníků. Na míru si můžete nechat udělat domů mnoho věcí, včetně:

  • pohovky, křesla,
  • židle, stoly,
  • skříně, komody, úložné prostory,
  • postele.

Výběr stylu

V první řadě si musíte ujasnit, do kterého stylu budete směřovat celý interiér i jednotlivé kusy nábytku. Vždy se inspirujte dalším nábytkem, který najdete na internetu. Díky tomu můžete najít svůj styl a zjistit, co byste chtěli mít doma. Navíc můžete dokonale sladit jídelní stůl se židlemi, sedací soupravou i křesly. To by se vám jinak nepodařilo.

Rozměry pohovky

Velikost nábytku je velmi důležitá. Dobré je, že si můžete v tomto ohledu přizpůsobit nábytek svým potřebám, což byste v běžném obchodě nemohli. Molitan na míru do pohovky nebo křesla vám vytvoří jen specialista. Jakmile budete mít k dispozici ideální rozměry nábytku, který si chcete nechat vyrobit, můžete přejít k poslední fázi návrhu.

Materiály

Nezáleží na tom, jestli si navrhujete židli, pohovku nebo stůl. Vždy si musíte vybrat dokonalý materiál. Potahové látky i dřevo nabízí mnoho variant, ze kterých můžete vybírat. Přizpůsobte typ materiálu i barvu svému osobnímu stylu a vzhledu svého interiéru. Ze vzorníku si zaručeně vyberete a budete mít doma nejen krásný, ale také praktický nábytek.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Jak probíhá návrh sedací soupravy nebo křesla na míru?