Menu
TOPZINE.cz
Zpravodajství

Jak při nákupech ušetřit? Objevte portál plný slevových kupónů a akčních nabídek

Sleva na nákup zlepší náladu každému. Objevte portál plný akčních nabídek a slevových kupónů, díky kterým můžete ušetřit při nakupování nejen na internetu každý den!

Slevové kupony nakupování na internetu

Zdroj: Shutterstock.com

Představte si, že právě nakupujete v nějakém e-shopu a najednou zjistíte, že zrovna na dnešní objednávky obchod nabízí mimořádnou slevu. Koho by taková náhoda nepotěšila? Ovšem k tomu, abyste výhodně nakoupili, žádné šťastné náhody nepotřebujete. Stačí se jen řídit jednoduchým pravidlem – ještě než něco budete nakupovat, podívejte se na portál SlevovýKupón.net.

Všechny slevy na jednom místě

Portál SlevovýKupón.net shromažďuje slevové kupóny a akční nabídky, které lze v českých e-shopech, ale také v kamenných prodejnách aktuálně využít, tak abyste všechny příležitosti k výhodnému nákupu našli na jednom místě. Můžete tak na svém nákupu ušetřit v řádek desítek procent, anebo získat například dopravu zdarma.

Momentálně na portálu objevíte přes 1100 slevových kupónů a téměř 5 tisíc akčních nabídek. Jsou zde také tipy na různé soutěže či vzorky zdarma. Abyste se ve výhodách mohli snadno orientovat, kupóny jsou rozděleny do jednotlivých kategorií. Rovněž lze zobrazit pouze nabídky pro určité město či obchod, anebo použít funkci vyhledávání.

Jak to funguje?

Slevové kódy, které jsou na SlevovýKupón.net k dispozici zcela zdarma, jednoduše zadáte online při objednávce v konkrétním e-shopu a sleva se vám rázem odečte od původní ceny. V případě slevy do kamenné prodejny si kupón stačí vytisknout a ukázat u pokladny.

Registrovaným návštěvníkům navíc portál nabízí další výhody v podobě prémiových kupónů a mimořádných výher pro nejaktivnější uživatele. A kde všude slevy využijete?

Přes 4 tisíce obchodů

Portál SlevovýKupón.net, který přišel s revolučním zlepšovákem v oblasti nejen internetového nakupování, byl spuštěn v roce 2013. Od té doby se do projektu zapojilo přes 4 tisíce obchodů. Projekt je otevřen prodejnám a e-shopům všeho druhu, které neustále přibývají.

Mezi nimi najdete i velké e-shopy, v kterých spousta z nás nakupuje velmi často – například Mall.cz, Parfemy.cz, Kasa.cz, Zoot.cz a Alza.cz. K nejvyhledávanějším patří například právě Alza slevové kupóny, díky kterým uživatelé SlevovýKupón.net výrazně ušetří zejména při nákupech elektroniky. Z kamenných obchodů můžete díky portálu výhodněji nakoupit například v sítích prodejen Tesco, Intersport či DM drogerie.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak při nákupech ušetřit? Objevte portál plný slevových kupónů a akčních nabídek