×
TOPZINE.cz

Jak pomáhají představitelé seriálu Pravá krev opuštěným dětem?

Seriál Pravá krevV tomto týdnu prohíhá dražba, kde Anna Paquin a Stephen Moyer ze seriálu Pravá krev vydraží scénář ze třetí epizody s názvem „Zlo se děje“. Výtěžek putuje organizaci Darnell family, která se stará o opuštěné děti.

představitelé seriálu Pravá krev
Představitelé seriálu Pravá krev jsou partneři i v soukromí, Zdroj: distributor seriálu

Není to poprvé, kdy tyto celebrity přispívají na dobročinné účely. Loni v říjnu Anna Paquin a Stephen Moyer darovali přes dva tisíce dolarů dětem, které přišly o matku kvůli tragické nehodě. Byla sražena bezohledným řidičem ve chvíli, kdy stála u místní samoobsluhy.

Anna Paquin a Stephen Moyer byli touto událostí zdrceni, a začali se podílet se na uspořádání velké sbírky. Organizaci Darnell family rovněž propagují na webových stránkách seriálu. Aukce začala toto pondělí na Valentýna a trvá do 24. února. Podle posledních zpráv se zatím vydražilo na scénáři kolem 400 dolarů. Tato částka stále narůstá.

Seriál z produkce HBO Pravá krev je založen na knižní sérii The Southern Vampires od americké spisovatelky Charlaine Harris. Nyní běží již třetí série. Zajímavostí jistě je, že Anna Paquin a Stephen Moyer tvoří pár i ve skutečnosti. Své velké ANO si řekli loni v srpnu a v Malibu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..